Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt már valaki az Olaszország...

Volt már valaki az Olaszországi Gardalandban, vagy van olyan aki most szeretne menni?

Figyelt kérdés

ha igen akkor hogy tetszett?

10-es skálán mennyit adnál neki?

a negatívumokat is írjátok le

köszi !!!


2012. aug. 19. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én voltam 2 éve. Sőt a mellette lévő Movielandban és Aqualandban is.

Mikor ott voltam az volt életem első vidámparkja. (sok aquaparkban voltam már előtte is, de vidámparkban sose) Barátokkal voltam ott, szóval nagyon jól éreztem magam. Eleinte féltem, a hullámvasutaktól, de a többiek unszolására felmentem. És nagyon élveztem. :)


Rögtön a Blue Tornado-nál kezdtünk, ami a legdurvább a parkban. Ekkor még nem volt sor, mert rögtön nyitásra már ott voltunk.

Nagyon tetszett a park.

Azóta már jó pár vidámparkban voltam, és azokhoz képest a Gardaland nem olyan nagy szám. (Amerikában: Six Flags, Knott's Berry, Universal, Anglia: Thorpe Park)

De első vidámparknak tökéletes volt. Nem is mertem volna ezeknél durvább dolgokra felszállni. Akkor ezek is bőven ijesztőek voltak.

Van 3 hullámvasut és szabadesés is.


A gyerekeknek való dolgok nem igazán érdekeltek minket. Volt viszont egy kis ház, ami ilyen szemfényvesztő volt. Az nagyon érdekes volt.


Nagyon élveztem, és sok szép emlékem van a parkról.


Negatívum: talán a sorban állás, de ez mindenhol van.

2012. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ

első vidámpark lesz :)

2012. aug. 20. 11:13
 3/4 Imike26 válasza:
Én Gardalandra 10-est adnék. Negativum az hogy sok pénzel kell oda elindulni.max 200 euro.
2013. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Európában idáig ez a park tetszett a legjobban, valahányszor Olaszországban járunk beugrunk 1-2 napra Gardalandba is. :)


Negatívum: főszezonban brutális sorban állás, és hiányolom hogy a parknéző kisvonat megálljon a park különböző szegleteiben, ezzel csökkentve a sok-sok gyaloglást. Ezt meg lehetne csinálni.


Pozitívum: mindig kapunk valami kupont a pénztárnál, és vannak különféle expressz jegyek, ha nagy lenne a sor. Jók az ajándék boltok, kedvesek a dolgozók, rendezett, tiszta.

2013. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!