Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy kis megerősítést szeretnék...

Egy kis megerősítést szeretnék, vagy, hogy is van ez? Repülőjegy és utazás kérdés. Működik ez így?

Figyelt kérdés

Lehet abszolút értelemszerű a kérdésem, bár nem vagyok az ilyen dolgokkal tisztában. Olaszországból szeretne egy kedves ismerősöm, ide, Magyarországra-Budapestre jönni. Az Interneten talált is jó áron repülőjegyet, de be ment utazási irodába is, bár itt már egy jóval magasabb árat mondtak neki (170 euro), amit az Interneten talált olcsóbb volt. Megbízhatóak-e az Internetes foglalások? Illetve lehetséges-e az, hogy én veszek itt neki repülőjegyet? Mivel találtam egyet a mai nap folyamán, a www.skyscanner.hu oldalon, egy Wizz air-es járatot, elég kedvező áron, természetesen úgy néztem, hogy Milánóból indul- és Budapestre érkezik, 49,98 euro (13.873ft.), teljes árra (1 feladandó poggyásszal, ami + 1l.000ft. ) ír 25.000 ft ot durván.. , ha én megveszem neki, kinyomtatom és elküldöm neki, természetesen az ő adatait adom meg, ő feltudja használni ezt a maga országába? Illetve milyen egyéb költségekre kellene számítanom.. nem tudom ez a teljes ár ténylegesen teljes -e.

Remélem érthető, kicsit hosszas, de .. nem szeretnék semmi hülyeséget csinálni. Köszönöm előre.



2012. aug. 23. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utazási irodákban ált. drágábbak a repjegyek. Szóval valós lehet az is, amit te találtál. Gondolom fel tudja ő is használni azt Milánóban, de ebben nem vagyok biztos. De emailben egyszerűbb (és biztonságosabb) neki elküldeni, mint postán. A Wizzair honlapján nem ennyi a jegy? Tehát ő nem tudja megvenni a Wizzairnél?
2012. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Ryanair oldalát is, ott most talán még olcsóbbak a jegyek, én pl. 600,- Ft-ért vettem most a hétvégén oda-vissza.


Természetesen Te is megveheted neki (csak pontosan add meg a nevét) és nem is kell semmit elpostázni, elég ha bediktálod neki a foglalási kódot és ő majd megcsinálja az online check in-t odahaza és kinyomtatja a beszállókártyákat.

2012. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!