Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerb határátlépés?

Evans kérdése:

Szerb határátlépés?

Figyelt kérdés
gyerekek szerbiába is olyan bonyolult átjutni kocsival mint az ukrán határon? kell nemzetközi zöldkártya poroltó meg az egyéb vacakok vagy át lehet menni csak úgy natúrba túristaként? kérem értelmes válaszokat küldjetek

2012. aug. 27. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán tudom. Elvileg kell, de én amikor mentem és jöttem vissza Szerbiába, nem volt sokkal bonyolultabb a dolog, mint az átlépés egy nem-schengeni EU-s országba (pl. Romániába) csak itt nem csak az egyik oldalon, hanem a magyar és a szerb oldalon is ellenőriztek, az egész procedúra kb. 20 percet vett igénybe, visszajövetel még simább volt, a szerbek egyből kiengedtek, a magyarok szinte meg se néztek.
2012. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én idén voltam, és csak útlevelet vagy új típusú személyi igazolványt kértek.:)
2012. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!