Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc városod?...

Melyik a kedvenc városod? Ahol jártál már. Válaszd ki a legmeghatározóbbat, lécccci csak egyet mindenki

Figyelt kérdés
Az enyém St-Tropez.
2012. szept. 4. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Petra
2012. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Prága
2012. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
London! Ha igazi szabadságra vágyik az ember, akkor csak oda érdemes menni. Hollandia egy apácazárda nyitottság terén Londonhoz képest! (London gyakorlatilag egy külön ország Nagy-Brittanniában, mind gazdaságilag mind társadalmilag.)
2012. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Erdély
2012. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

San Francisco -imádom.


Egyébként Londonban élek, és már alig várom hogy végre elköltözzek. Ennyire büdös,zsúfolt, mocskos várost ritkán látok, pedig sok helyen jártam már.

2012. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszadó! Én pont ezt imádom benne! Féktelen és őrült, egy olyan hely ahol igazán önmagad lehetsz, mindenféle kötöttség nélkül és tényleg elbújhat mellette Amszterdam!
2012. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Canada-Toronto
2012. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Roma
2012. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

5- vagyok

Hát én nem tudom mi tetszik neked annyira Londonban. A bűz??

Amikor le kell szállnod a metróról vagy ki kell menned az üzletből mert olyan büdösek az emberek,hogy épp visszatudod tartani a hányásodat? Tegnap bementem munka után az 1 fontos boltba. A bolt végében voltam,és csak azt látom mindenki megy kifelé. Nem hallottam a tűzriasztót vagy hogy valaki szólt volna,hogy záróra van. De nem kellett sok idő mire rájöttem miért mennek kifelé. Bejött 2 nő és annyira büdösek voltak, hogy az emberek nem bírták. 2 sorral odébb voltak, de már mi is éreztük a szagukat. Kifelé menet halottam hogy az egyik nő panaszkodott,hogy miért nem lehet az ilyeneket kidobni. Megkapta a választ: Joguk van nem fürödni, büdösnek lenni." De ennyire????

A rengeteg ember van Londonban, szinte mint a robotok, egymásra sem néznek. Csak rohannak, és nincs 5 percük sem,hogy élvezzék az esőt..

Hál istenek már csak 2 hét és megyek Bristolba.

2012. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Te ezt látod benne én meg mást, ezt nevezik szubjektív ízlésnek! Én legfeljebb ezen jót derültem volna, mert számomra mindent megér London! A szerelmet sem lehet megmagyarázni!
2012. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!