Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A vőlegényemmel egy fehér...

A vőlegényemmel egy fehér homokos tengerparti nászútra szeretnénk utazni jövő nyáron (2013 július-augusztus) 2 hétre. Milyen jó és megbízható utazási irodák vannak, ahol online lehet foglalni és fizetni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek az utazási iroda? Miért nem szervezitek meg egyénileg, sokkal olcsóbb és jobb.
2012. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyéni szervezés elég összetettnek tűnik és rengeteg szervezést igényel. Azért próbálkozom vele. Az agoda.hu-t böngészem, de ott szinte minden szállás csak reggelit tartalmaz vagy még azt sem, én pedig All inclusive-ot szeretnék. Az Araamu Travel-nél pedig például nagyon sok ilyet találtam.
2012. szept. 17. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ebben a nehéz? Repjegy pelikan.hu, szállás: agoda.com vagy booking.com, kirándulások helyben szervezve, ebéd és vacsora bárhol akár utcai árus akár étterem.
2012. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezeket az oldalakat én is ismerem, de sehol sem találok all inclusive ellátást (mint már említettem). Utazási irodáknál pedig nagyon sok ilyen van.
2012. szept. 21. 14:25
 5/6 Yukióóóó ***** válasza:
külföldi utazási irodákat is nézzetek , mert jóval olcsóbb+Bécsből indulnak gondolok itt a TUI irodákra de ők meg is szervezik a nyaralásotokat ,ja és itthon is van irodájuk , de ha külföldi oldalon találsz utat azt még itthon is be tudod fizetni náluk !!
2012. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlom Cipruson az Atlantica Aenas hotelt.Közvetlen a Nissi Beach mellett van,ez a legszebb strand Cipruson.

Agia Napa könnyen elérhető és kiváló éjszakai szórakozóhelyek vannak.Taxi a szálloda előtt mindig van.

Mi a Neckermann-nal voltunk már kétszer is.Ha egyénileg próbálod foglalni,úgy ez a szálloda még drágább.mint az irodánál,legalább is 2 éve ez volt a helyzet.Egyébként a szálloda nekünk nagyon bejött,6000m2 vízfelület,szobáknak medencére is van kijáratuk,a személyzet jó része magyar volt,az animátorok is szóval ajánlom!

2013. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!