Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltak utazás közbe valami...

Voltak utazás közbe valami extrém kalandjaitok amikre aztán sokáig emlékeztek?

Figyelt kérdés
Pl nekem barátnőmmel voltak ilyen kalandjaink amikor Párizsba kanapé szörföltünk és volt szerencsém 5 fiúval egy lakásba meg egy macskával a nyakamba aludni, vagy pl amikor Amszterdamba kb a lélekjelenlétünkön múlt hogy nem adtak el minket prostinak vagy szervdonornak,vagy mikor Barcelonába betévedtünk a gettóbe egy elég érdekes környékra ahol Olyan lányok voltak és igazából nem is a testi épségemet féltettem csak a fényképezőgépemet, vagy amikor szintén Barcelonába beültünk két vadidegen arab pasi kocsijába és azon sakkoztunk hogy vajon elrabolnak-e? szerencsére a tengerpartra vittek minket onnan meg a szállásunkra. Vagy Angliába amikor kicset kerestünk jelekre vadásztunk és elloptunk egy szemetest. Én a jó kislány De hihetetlen mennyi kalandot lehet megélni utazás közbe. Nektek voltak ilyenek?

2012. szept. 19. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ó de még mennyi! Egyszer Irakban nem volt szállásunk, mert a couchsörfösünk felszívódott, így elhatároztuk, hgoy az egyik parkban alszunk, de oda nem akartak beengedni, merthogy nem lehet ott bent aludni, így végül az egyik helyi vendégmunkás segítségével jutottunk ingyen szálláshoz egy város széli építési területen a munkásoknak felállított sátrak egyikében. Olyan rendesek voltak, hogy nemcsak, hogy ingyen alhattunk, de még a cég által biztosított étkezésből is juttattak nekünk, így volt ingyen reggelink, ebédünk és vacsoránk (all inclusive ellátás :D). Aztán volt olyan, hogy véletlenül illegálisan léptünk be a Dnyesztermenti Moldáv Köztársaságba, ugyanis jár oda egy vonat Moldovából, csakhogy azt jogi viták miatt nem ellenőrzik, de mi ezt nem tudtuk, így azzal mentünk. Nagyon meglepődtünk, amikor úgy jutottunk be az országba, hogy egyáltalán nem volt határellenőrzés, be is voltunk végig tojva, hogy mikor kap el a rendőr. Végül csak kifelé menet a határon fogtak el, és valami 1000Ft-nyi büntetéssel megúsztuk a dolgot. Aztán volt olyan, amikor Brassóból Nagyváradra akartunk menni éjszakai vonattal, hogy Nagyváradról menjünk haza Budapestre, de sajnos rossz kocsiba szálltunk, így reggel arra keltünk, hogy Marosvásárhelyen kelteget a kaller, hogy ez itt már a végállomás, ideje lenne leszállni. Na, annak is nagyon örültünk, hogy a határhoz közeli nagyváros helyett a határtól jó 300-400km-re keltünk. Aztán volt olyan, amikor Tbilisziből mentünk Jerevánba, hogy egyikünk elhagyta közvetlenül felszállás után a vonatjegyét, így lerakták a vonatról, még Tbilisziben (ott kb. fél órát áll a vonat). Ráadásul mivel a vonaton már nem volt máshogy hely, így 3-an a kocsi 3 különböző részén voltunk, így én ezt úgy vettem észre, hogy a vonat elindult, a srác meg ott integetett nekem a peronon, hát kaptam egy infarktust. Aztán kb. azonnal elindulás után meglett a jegy, a srácnak meg a vonat után kellett jönnie a határhoz (Szadakhlo), taxival. Mindezek mellett rengeteg további érdekes dolog történt velem/velünk a sok év alatt, de arra sajnos nincs itt elég hely, hogy mindent leírjak.
2012. szept. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azta,köszönöm szépen:)azt hittem csak velem történhet hasonló:)
2012. szept. 20. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!