Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bőrönd vagy utazótáska? Ti...

Bőrönd vagy utazótáska? Ti melyiket részesítitek előnyben, és miért?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Csakis gurulós bőrönd! Amikor elkezdtem ilyennel járni, még nagyon nem volt divat, mindenki utazótáskával mászkált, és megkaptam, hogy ugyan mit teszek vele, ha nem tükörsima aszfalton megyek. Jelentem, amíg lehet, húzom, utána felemelem, de erre eddig egyedül az egyetemi gólyatáborban volt szükség, ott viszont a fiúknak kellett cipelni a bőröndünket :)

Nem húzza a vállam, és nem kell a teljes súlyt tartanom, ez nagyon jó. Másrészről jobban lehet bele pakolni, nem gyűrődik benne a vasalt ruha, ami elég fontos, ha például többnapos konferenciára megy az ember lánya.

2012. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csakis a Bőröndöt!!!abból is csak azt aminek kemény fedele van mert ahogy már az első válaszoló is írta nem gyűrődik a ruha és ha valami csokit vagy valamit viszel benn akkor sem fog szétnyomodni stb.
2012. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gurulós bőrönd. Elég húzni és sok minden belefér.
2012. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű utazótáska, bőven jó az. Amikor kevés cuccot viszek benne akkor jó mert nem fix az alakja hanem le lehet yomni egy kicsit így nem lesz baj ha sok cuccot pakolok az autóba és nem foglal el néhány ruha a fél csomagtartót sem. A vállamon elbírom hordani akár vonattal akár busszal megyek, Ha fel akarom rakni az ülések fölé, nem kell azon szenvedni hogy vajon fel fog férni vagy nem kicsit benyomom a tetejét és ennyi. Amikor sok cuccot viszek akkor lehet bele tömni is a dolgokat most plusz 2 pólóért értelmetlen még egy táskát megkezdeni.

Egyszóval utazótáska, jó az minden belefér, kicsit gyűrődik de nem baj az. Nyilván öltönyt nem abba teszem de hát nekem úgyse az kell munkába.

2012. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Attól függ hova megyek.

3napos sátorozás a haverokkal-tuti elég egy utazótáska,és oda nem kell sem öltöny/kosztüm stb,ha kicsit meggyűrődik a pólóm hát pont letojom.

Családi nyaralás,párommal nyaralás, céges utazás-ide a bőrönd,előttem leirták miért!

Edzőtáborba èn mindkettőt vinni szoktam!:-))

2012. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen célra, de alapvetően én is a gurulós bőröndöt preferálom.
2012. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam van mind a kettő ha repülők. Ha utazok pl. versenyre, akkor általában egy gurulos börőnd és egy kisebb utazótáska is van nálam, plusz néha még egy hátizsák is. Egyébként az utazó táska nem megy tönkre hamar, viszont a gurolosból nekem hat év alatt 3 ment tönkre. Pedig az egyik nagyon jó márka volt és egy vagyont fizettem érte.
2012. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!