Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen egzotikus helyre...

Milyen egzotikus helyre lehetne utazni télen ahol meleg van? És az alábbiaknak megfelel:

Figyelt kérdés
Karácsony körül szeretnénk elutazni a barátommal valami egzotikus helyre. Kubába szerettünk volna menni, de az azért nagyon drága lenne. Tehát valami közelebbi kéne, hogy a repjegy ne legyen ilyen drága. A kanári szigeteken és madeirán csak tavaszias az idő mi viszont standolni szeretnénk meg ilyenek. Egyiptom nem lenne rossz, de nekem ahhoz annyira nincs kedvem. Tudnátok esetleg ajánlani valamit?

2012. szept. 23. 16:19
 1/6 anonim válasza:
57%
Borabora, ciprus, maldiv szigetek. Eleg dragak :(
2012. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dubai,Jordánia
2012. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a legolcsóbb pedig a Kanári lenne.. Én dolgoztam ott a téli szezonban és az ünnepeket a strandon töltöttem. Ok, nincs kánikula, de bőven elég a strandoláshoz. A víz 22 fok körüli, a napon leégsz ha nem vigyázol stb. Viszont a hely nem kimondottan egzotikus, szép meg minden, de nekem kicsit csalódás volt. Persze az időjárás kompenzál mindent.
2012. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha vannak esetleg élményeitek azt is leírhatjátok!
2012. szept. 23. 20:25
 5/6 Yukióóóó ***** válasza:
ez hülyeség , hogy a kanári csalódás ha dolgozni mentél akkor lehet , hogy nem sok mindent láttál a szigetből de az az élmény amikor télen mi karácsonyozni menekültünk itthonról el oda és reggel az óceán hangjára kelsz és fekszel szinte az egész év hosszadalmas maceráiért kárpótol !! és lehet , hogy csak 22 fokos az óceán de a szállodák medencéit fűtik ,pont a német turisták ( is ) kedvéért mert azoknak mindent ! sztem egyiptom után a leges-leg jobb hely karácsonyozni !! ja és persze ne feledkezzünk meg az 5 - 7 órás repülő útról sem de ha már ennyit utazol akkor menjetek 2 hétre legalább a látnivalók : - LORO PARK , - TEIDE ,- VÍZI VIDÁMPARK ,- és az egész szigetet be tudjátok autókázni hidd el gyönyörű az egész !!!
2012. szept. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Thaiföld.
2012. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!