Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen egy jó szállodai honlap?

Milyen egy jó szállodai honlap?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb oldal, amikor gyorsan lehet ellenőrizni az árakat, tisztán le van írva minden (mi van benne az árban, mikor kell kicsekkelni stb..). Én szeretem ha van kép a szobafajtához amit foglalok (nemcsak pár kép a legjobb szobákról, aztán meg ott jön a poffáraesés). A foglalás egyszerű és gyors. Jó ha van az oldalon elérhetőség ha valami gond akad tudjak küldeni e-mailt, vagy telefonálni. Én értékelem ha van kis térkép is hol helyezkedik el a szálloda, plusz ha jelölve van, hogy milyen messze van a belváros, reptér, vasút stb. Nekem pl. az Ibis Hotel honlapja még nem okozott csalódást: [link]
2012. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amelyiken gyorsan célszerűen el lehet igazodni, minden hasznos információt leír, képekkel illusztrál. Foglalni lehet nála, de nem kér foglalót. Elérhetőség, megközelíthetőség pontos térképpel, fontosabb helyekről (reptér, állomás, főút) tömegközlekedés autós közlekedés megadása.

Ha környezeti ismertetőt is ad, az már plusz előny.

2012. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez például egy remek belga szállásokkal foglalkozó honlap és részletes relírást ad belgiumi szállás lehetőségekről [link]
2012. okt. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!