Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országban magas az...

Melyik országban magas az átlagfizetés, hol tudnám megszedni magam?

Figyelt kérdés

fősulis vagyok, jövőre végzek és (még) nem akarok itthon gyökeret növeszteni... valahol meg akarom szedni magam aztán v hazajönni és pl befektetni v ott maradni, kérdés h hol legyen azaz ott?


Amerika a célom, de oda elég nagy kezdőtőke is kéne úgy tudom... v valami jó kis ismerettség, ami nekem nincs.


2012. okt. 12. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában is terem bodza? Mert, ha luxus terepjárót, vastag smukkot, dupla-úszómedencés villát akarsz, akkor ne fősuliba járj, hanem bodzát szedj.
2012. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"hol tudnám megszedni magam?"


...és a hivatástudat, az hol marad??!

:)

2012. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Európában Luxemburg az ellista elején van az 1800 eurós minimálbéres fizetésével.
2012. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na most ez meglepően fog hangzani, de Irak. A fizetések rendkívül magasak (persze ez az olajnak köszönhető, de nem csak az olajiparban magasak a fizetések), havi 2-3 ezer eurót simán kézhez kapsz, mindemellé a magyarországi árszínvonal fele társul, vagyis még az sincs, mint pl. Angliában, hogy persze jobb a fizetés, de majdnem annyival drágább is minden. Ott rengeteget kereshetsz, és alig kell költened, így ha az a célod, hogy megszedd magad, akkor annál jobb hely nem is kell. Az ország északi része (Kurdisztáni Autonóm Terület) biztonságos, nem kell aggódni.
2012. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Luxemburgot ajánlanám a figyelmedbe. Nem árt, ha tudsz pár nyelvet a francia-holland-német-luxemburgi négyesből.
2012. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!