Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Camp Leaders vagy CCUSA?

Camp Leaders vagy CCUSA?

Figyelt kérdés

Melyikkel lehetne olcsóbban kikerülni az Usába, ki melyik programot ajánlja más szempontokat nézve?

Sokat segítene bármilyen infó:)

Köszi



2012. nov. 5. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
en CL el voltam, a mnuka szar volr, az utazas meg jo. Am sztem mindegy melyikkel mesz kb ua.
2012. nov. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a másodikkal voltam és soha többet az életben nem mennék velük. Ígérgettek mindenfélét és miután befizettem a kért kezdő összeget akkor szép apránként mondták, hogy az is tévedés volt, azt nem tudják honnan szedtem de ők nem mondtak ilyet, ez sem garantált meg ez sem...Az elsőt nem ismerem személyesen de a második szervezet csak annyit fog mondani mindenre, hogy nem a mi dolgunk, mi ebben nem tudunk segíteni, mi elmondtuk korábban...Több hivatalos dologban és több személyes kérdéssel és kéréssel is fordultam a szervezethez, hogy segítsenek mert bajban vagyok (MIATTUK) és mindig csak azt hallottam, hogy "benne volt az apró betűben" meg hogy nem illetékesek. Csak a kitartott markukat láttam, meg a telefon másik végéről azt hallottam, hogy "sajnáljuk, meg nem tudunk segíteni". Ez az én véleményem tapasztalatra alapozva, de ne menj a másodikkal!
2012. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elso valaszolo vagyok megint. a Campleadersrol pont az ellenkezoje mondhato el. Ok meg abban is segitenek ami mar szinte nem is az o feladatuk lenne.


eddig mindenkitol csak pozitivat hallottam, es nekem is csak jo velemenyem van roluk. (persze igen szep osszeget kerestem meg nekik a nyaron) szoval meg is erdemli az ember, hogy ki lehgyen nyalva a s*gge.

2012. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtatok:)

2.válaszoló, sajnálom, hogy így jártál.

Camp l-nél hogy működik ez az egész?

Én veszem a repjegyet?

Lett volna tájékoztató a városunkban, csak nem tudtam elmenni, fel akarom keresni őket, csak előtte szeretnék minimálisan legalább tájékozódni:)

2012. nov. 7. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:

a repjegyed egy reszet kell kifizetned, a tobbit elvileg ok fizetik, gyakorlatilag a fiizetesedbol az az 1650 amit vonnak mint kozvetitoi dij boven tartalmazza a repjegyed aranak a masodik felet.

Ha lekested a tajekoztatot akkor hivd fel oket hogy lesz e meg ott, vagy gyere budapestre, mert itt minden heten van tobb is.


Amugy annak ellenere, hogy szar a munka en most is azt mondom, hogy nagyon orulok hogy jelentkeztem ra tavaly. Az utazas resze mindent feledtet.

Megjartuk LA-t, Vegast, San Franciscot, New Yorkot, Floridat. Ha ok nincsenek nem hiszem, hogy ilyen utazast tudok tenni ilyen fiatalon.


Szoval ha van benned egy kis kalandvagy akkor vagj bele mindenkepp.


Kb 150.000ft amit be kell fizetni (repjegy, vizum, erkolcsi bizonyitvany) 1200 dollar a szerzodes szerinti fizetes, de mi tobb mint 2000ret kerestunk. Ha van meg kerdes irhatsz privatot is nyugodtan.

2012. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem kb egy áron vannak, én voltam mindkét helyen interjúzni.

A campleadersnél nagyon komoly interjú van, és csak egy tájékoztató után lehet menni. Az interjút videóra veszik, ezt Miskolcon csináltam. Ez volt a nehezebb. Kb kész stúdió van felépítve. A ccusa interjú a koliban volt egy asztalnál, és ezt egy ottani csaj csinálta,nem volt túl jó, mert jártak fel alá. Itt egyben van tájékoztató+interjú és csak angolul, és kb 1,5órát ott ültem.A barátaim nekem campleadersel voltak, így én őket fogom szerintem választani, lényegesen profibbanak tűnnek.De lehet pesten más a kép.

2012. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!