Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos Iránba...

Mennyire biztonságos Iránba utazni?

Figyelt kérdés
Iráni utazást tervezünk!Mit tudtok,milyen ott a közbiztonság?
2012. nov. 6. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon jó a közbiztonság, csak be kell tartani az iszlám vallás szabályait pl. nőknek fejkendő, ramadankor nem szabad enni nyilvánosan, egyébként Irán kiváló egészségüggyel, kutatóközpontokkal rendelkezik, egy nagyon fejlett ország csak iszlám teokrácia van ezért az USA démonizálja.


Azt is olvastam a neten, hogy a szálláskeresés annyi, hogy az első ajtón bekopogsz...


Nagyon vendégszerető, kedves emberek.

2012. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Irán biztonságos ország, az emberek kedvesek, tényleg nincs miért aggódni. Az USA próbálja befeketíteni, hogy nyomást gyakoroljon az iráni rezsimre, de amúgy tök jó kis ország.
2012. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Én két hetet voltam ott idén nyáron. Irán abszolút biztonságos hely, az egyetlen aggódásra okot adó tényező a helyiek vezetési stílusa, na attól néha tényleg halálfélelme van az embernek, de általában az se vészes. Az emberek rendkívül kedvesek és segítőkészek.
2012. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te turistaként voltál ott 2 hetet,vagy más célból?Körutazást és üdülést tervezünk.Milyenek a szállások?Ha gondolod és van időd írhatsz az e-mail címemre is.Megköszönök minden infót!
2012. nov. 7. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!