Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volán buszon elkérhető a...

Volán buszon elkérhető a buszsofőr a diákigazolványt?

Figyelt kérdés
Azért kérdem ezt mert ma reggel így jártam, hogy elkérte, erre én mondtam neki, hogy azt nem csak az ellenőrnek kell megmutatnom? majd erre ő felbőszülve mondta hogy nem!
2012. nov. 7. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elkérheti.
2012. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad kérdező. A buszvezető is kérheti hogy mutasd fel a diákigazolványodat.
2012. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ nem tudtam ezt
2012. nov. 7. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hogyne kérhetné el..ha gyanús hogy már nem vagy iskolás minden esetben elkérheti..
2012. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden távolsági busz ajtajára ki van írva:


" a kedvezményre jogosító igazolványt kérjük felmutatni!"

2012. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fel kell mutatnod, mivel ha jön az ellenőr, és neked nincs, akkor nem csak téged, de a sofőrt is megbüntetik, hogy nem ellenőrizte!
2012. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
és még az igazoló lapod is fel kell mutatnod.
2012. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
persze hoyg elkérheti. régen amikor még nekem volt diákom nagyon ritkán kérték, múltkor viszont elöttem mindnkitől kérték.
2012. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Volán buszon általában telefonos kapcsolatban vannak a sofőrök egymással, és "figyelik", hol járnak az ellenőrök. Akkor kezdenek el mindenkitől igazolványt kérni, mikor esélyes, hogy jöhetnek. Neked is jót tesznek ilyen értelemben ezzel (bár nyilván nem ezért csinálják :P), mert ilyenkor tényleg lehet, hogy pár megálló után megbüntetnének, ha nincs igazolványod.
2012. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nem csak azért kéri el mert, hogy kötelező de pl. egyszer mikor mentem buszon és az egyik utasnak szintén nem voltak érvényes papírjai az ellenőr a végén a buszsofőrt is megbüntette mert nem figyelt oda arra, hogy minden utasnál minden rendben van-e, ami persze lehetetlen.
2012. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!