Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tartott a leghoss...

Mennyi ideig tartott a leghosszabb utazásod? Hová utaztál?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 10:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Budapestről Angliába(Plymouth-ba) busszal,valami kettő és fél nap alatt tettük meg,nagy csoporttal,kb.28-30-an voltunk,utazás előtt 1 nappal csináltam magamnak egy nagyon durva napszúrást,otthon elaludtam kinnt a napon,és mikor felébredtem,már éreztem,hogy valami nem okés,furcsán éreztem magam.Enyhe szédülés volt,de más nem.Na,pár órán belül felment a lázam 38 fokra,és jött hozzá nagyon durva hányás és émelygés.Orvoshoz mentünk,aki adott lázcsillapító szurit fenekembe,és 1 órán át okés voltam.Letelt az egy óra,lázam visszaugrott 38-ra.Újra hányás,már menni sem tudtam:-(

Újra orvoshoz,újabb szuri fenékbe.Anya mondta a dokinak hogy mit tegyünk,mivel én mennék Angliába busszal másnap kora reggel.Azt mondta az orvos,hogy ő ki nem hagyná Angliát.Menjek.Még buszra felszállás előtt is hánytam az egyik fa tövében.Utazás alatt kb. 30-40 percenként kellett miattam a busznak megállnia,mert kegyetlenül ment a hasam,ilyen híg még sosem volt.A buszon végig rettegtem,hogy mikor fogok magam alá csinálni,de szerencsém volt.Kissé kényelmetlen érzés volt amikor a buszon látták,hogy csak én szállok le minden fél órában,gondolom a sofőrnek már tele lehetett a f@sza velem,de megállt.Kiérkeztünk,és mindenki más családhoz lett elszállásolva.Úgy volt,hogy másnaptól minden reggel nyelviskolába megyünk,a többiek így is tettek+kirándultak,én pedig a családnál nyomtam az ágyat még 2-3 napig.Elvette a szórakozásomat a napszúrás,nagyon megjártam,azt hittem hogy egy ilyen kis "nyavalya" meg se kottyan nekem.Hát nem így lett:-(

De Angliát élveztem,mert rendbe jöttem pár nap mulva.

Bocs ezért a nagy OFF-ért de visszajöttek az emlékek és meg kellett tőlük szabadulnom.

2010. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja,és még autóval mentünk Olaszországba,a Garda tóhoz,10 órás út volt,eluntam magam nagyon.Illetve azt néztem végig,hogy az olaszok nem normálisak,ahogy vezetnek,balesetveszélyes,beteges....magyarok biztonságosabb vezetőknek tűnnek sokkal.
2010. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!