Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a Wizzair e-mail cime,...

Mi a Wizzair e-mail cime, elerhetosegei? Koszonom elore is.

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

A Wizzairrel nem tudsz e-mailben kapcsolatba lépni.

[link]

Vagy ha panaszod van, az oldalon tudsz üzenetet küldeni nekik.

2012. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne a konkrét kérdésed feltenni, hátha tud valaki segíteni és akkor nem kellene az emeltdíjas számon felhívni őket.
2012. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom. Nem akarom fel hivni oke ,mert isszonyat draga lenne.
2012. nov. 9. 15:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy meg nem kaptam visszajelzest toluk. Kedden megvettem a repjegyet Londonbol Magyarorszagra es meg semmi visszajelzes. Meg a bankkartyamrol sem vetek le a penzt. Nem tudom mit csinaljak???
2012. nov. 9. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha bankkártyás fizetést választottál és helyesem megadtad a kártyád adatait, akkor azonnal leveszik róla a pénzt. Ha nem kaptál egyből visszaigazolást, hogy sikerült a tranzakció (meg nem is vonták le), akkor gyakorlatilag nem vetted meg a jegyet. Ha regisztrálva vagy be tudsz lépni és ott kiírja milyen státuszban van a foglalásod.

Egyéb esetben újra kell csinálnod a vásárlást.

2012. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami miatt rendkivul lassu naluk a jovairas. Nekem 1 hetbe telt, mire megjelent. Egyebkent nagyon gyors a telefonos ugyintezesuk
2012. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lassú jóváírás átutalásnál van, de az is max 5 munkanap. Olyan nincs, hogy most megadom a kártyám adatait és 1 hét múlva terhelik meg. Ez csak pár másodpercbe telik. Ha ez nem történik meg, ott más probléma van.
2012. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok segitseget. Allitolag nem mukodott a kartyam valami miatt igy nem tudtak levenni a penzt rola.Fel hivtam oket. Igy sajnos meg kellett vennem megegyszer :/.... + feljebb is ment a jegyar rendesen :/
2012. nov. 9. 20:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Az is furcsa volt,hogy kaptam visszaigazolasi kodot es ugysem kaptam visszajelzest.
2012. nov. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!