Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kell-e még valami az e-tickete...

Kell-e még valami az e-ticketen kívűl a beszálláshoz a repülőtéren?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
valami okmány pl személyi vagy útlevél.
2012. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha az E-tichet meg van akkor indulás előtt megadott időpontban érdemes még bechekkolni internetten és azt kell kinyomtatni...végülis ez a beszállókártyád. Pl.: ryanair-nél feltétlen érdemes, mert ha a reptéren chekkolsz be külön pénzbe kerül és elég drága.
2012. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen társasággal repülsz azt azért írd le. Mert ha wizz vagy ryanair akkor online utasfelvételt kell csinálnod és beszállókártyád nyomtatnod! Persze ha sok pénzed van akkor reptéren is megcsinálhatod, de szerintem célszerűbb neten intézni, ingyen. :)
2012. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

KLM-mel utazom, és senki nem mondta, hogy kellene még valamit csinálnom. Másoktól hallottam, hogy ők beszállókártyát nyomtattak, és megijedtem, nehogy ezen múljon valami. Ha megpróbálok online becsekkolni, azt a légitársaság honlapján kell, vagy utazási irodában?

2012. nov. 21. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!