Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tudtok Fehéroroszország...

Mit tudtok Fehéroroszország Minszk városáról? Szeretik ott a magyarokat?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ami vele kapcsolatos.
2012. nov. 28. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy fehérorosz származású és érzelmű amerikai ismerősöm, ő imádja a magyarokat. :)
2012. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A magyarokat a volt Szovjetunió legtöbb országában szeretik. Az elég gyakran előfordul, hogy idősebb emberek mondják, hogy ők még katonaként Magyarországon szolgáltak a szovjet hadseregben, az ilyen embereknek különösen jó emlékeik vannak Magyarországról. Minszk egy nagyon szép, tiszta város. Ez az ami a legfeltűnőbb, hogy hihetetlen tisztaság van, egy elhullott falevél sincs szinte az utcán, az aluljáróik pedig olyanok, mint Budapesten egy elegáns szálloda hallja. Igazán régi óvárosa nincsen, szóval nem olyan mint mondjuk Tallinn, vagy Riga, de azért vannak látnivalók. Sok jelkép emlékeztet a mai napig az egykori Szovjetunióra.
2012. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :-) De elmennék amugy Minszkbe és drága hely amugy? helyesek az orosz fiúK? Én ismerek eggyet de csak neten keresztül nézegetem a képet meg ilyenek ő félig azerbajdzsán jól nézz ki :))
2012. nov. 28. 19:26
 4/14 anonim ***** válasza:
1. Úgy mondjuk helyesen, hogy "ő félig azeri", nem féligh azerbajdzsán:) Az olyan mintha azt mondanád, hogy a fiú félig Magyarország:). Amúgy Minszk egy jópofa hely, érdemes egyszer ellátogatni oda. Magyar viszonyokhoz képest kifejezetten olcsó, de a valutájuk bénasága miatt egy szendvics megvételéhez is egy köteg pénzre van szükséged, ez hosszút távon kissé bosszantó. Az, hogy a férfiak mennyire helyesek, azt passzolom, mert magam is férfi vagyok, így ezt nem néztem. Azért arra számolj, hogy az odautazáshoz vízum kell, ami tudtommal 60 euróba kerül, ez azért kicsit megdobja a költségeket.
2012. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi hogy kijavitottál ari vagy :) te is városlátogatás céljából voltál vagy személyes?
2012. nov. 28. 23:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Én csak egy napot voltam tranzitban Ukrajna felől a Baltikum felé mentem, de gondoltam, ha már megkérem a tranzitvízumot, akkor azért a rendelkezésemre álló kevés időt kihasználom, és Minszket megnézem.
2012. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jól tetted :) Ha legközelebb mész mehetünk együtt is!!! :D
2012. nov. 29. 00:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ha legközelebb megyek, akkor bejárom az országot ilyen éjszakai vonatokkal. Este felszállok rá, alszok egyet, reggel leszállok, aztán így megnézném még egyszer Minszket, Brestet, Vityebszket, Grodnot, Gomelt, stb. De egyébként igen, mehetünk együtt:)
2012. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
UUU az nem semmi éjszakai vonatok még erről nem is hallottam de biztos jó lehet! Egyébként mikor szeretnél menni?
2012. nov. 29. 10:15
 10/14 anonim ***** válasza:

Őszintén nem tudom mikor fogok menni, egy éven belül biztos nem, ezt az utazási módot arra mondtam, hogy majd ha egyszer megint megyek, akkor úgy megyek, de a következő egy évre egyelőre más dolgok vannak beütemezve, utána meg még nem tudom mi lesz, annyira előre nem szoktam tervezni, mert úgyis bármi közbe jöhet. Szóval miattam itten ne várjál évekig. A szovjet éjszakai vonatok nagyon jók, Ukrajnában rengeteget utaztam ilyenekkel, itt van két videóm arról, hogy milyen is egy ilyen vonat belülről:

https://www.youtube.com/watch?v=o4MFI_JXxKk

https://www.youtube.com/watch?v=zRFewSMIQP8

2012. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!