Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Átszálláshoz Münchenben a...

Átszálláshoz Münchenben a repülőtéren elég idő a 40 perc?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Lufthansaval repülnénk Athénba müncheni átszállással és 40 percünk van az átszállásra. A repülőtér ismerete nélkül szerintetek elég ennyi idő, ha itthon online checkolunk?

2012. nov. 30. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az átszállásra? Nagyon nagyon neccesen, és ha úgy számoltad, hogy 13.10 kor landol a gép és 13.50 indul akkor biztos, hogy nem. Eleve a beszállás már 20 perccel előbb elkezdődik, plusz nektek még ki is kell jönni a gépből, megkeresni az új kaput stb. Arrol nem is beszélve, hogy késhet is az első gép.

Plusz a csomagodat ennyi idő alatt biztos, hogy nem rakják át a másik gépre. Eleve 1 órat szoktak minimum számolni az átszállásra. A reptér egyébként nagy, plusz sok utas van. Viszont előny, hogy nagyon jól ki van táblázva minden és könnyen meglehet találni a kapukat.

2012. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gép 8.10-re érkezne Münchenbe és 8.55-kor indul a másik. A Lufthansa egy jegyként árulja így ezt az utat, de én is kevésnek találtam a feltüntetett 40-45 percet átszállásra. Viszont ha kevés rá az idő, miért árulják ilyen csatlakozással a jegyet? Ha lekésnénk a csatlakozást, átfoglalnak másik járatra egyéb költségek nélkül?
2012. nov. 30. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha így árulja, akkor rendben lesz! Egyébként meg necces.
2012. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerinted ha esetleg mégis lekésnénk a csatlakozást, átfoglalnak másik járatra egyéb költségek nélkül?
2012. nov. 30. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én felhívnám őket. Szerintem egyébként átraknak másik gépre ha elkésed, de kérdés, hogy aznap van-e járat Athénba. Plusz kellemetlen ha órákat kell várni a reptéren, mert elkéstétek a csatlakozást. A másik, hogy rohanás lesz az egész átszállás, ami csomagokkal (meg ha csak kézi van nálatok) igencsak kényelmetlen.
2012. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minimum 1 óra nem ártana. de nem voltam még azona reptéren nem tudom mekkora. De a legtöbb reptéren tényleg necces a 40 perc, na meg ha valami miatt késik vagy késve száll le máris nem elég.
2012. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég bizony, azért árulja a Lufthansa így. [link] Fél óra a minimum.
2012. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Így már érthető, hogy lehet ilyen gyors az átszállás! :) Ez nagyon jó hír!
2012. nov. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!