Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fel lehet vinni a repülőre...

Fel lehet vinni a repülőre egy olyan játékbabát, ami megszólalásig hasonlít az igazira?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a "reborn" babák, amik nagyon hasonlítanak az igazi csecsemőkre.

Például itt egy kép egyről: [link]

Arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen babát felengednek a repülőre kézipoggyászként? Nem néznek furcsán az emberre, amikor fogja a kezében lévő babát és lazán lerakja a szalagra amire az összes többi nála lévő tárgyat? :D Lehet ebből gond?


Köszi annak aki válaszol : )



2012. dec. 3. 16:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: ezeknek a babáknak a fejében beépített mágnes van, hogy a cumi ott maradjon a szájukban. Lehetséges hogy neki állnak ott helyben szétszerelni, vagy nem engedik fel a gépre?
2012. dec. 3. 16:12
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, hogy nem engedik fel.

Borotvapengét körömvágót és nagyobb mennyiségű folyadékot sem lehet felvinni, nagyon szigorúak a szabályok.

2012. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Olvasgattam néhány külföldi fórumot, ott szinte kivétel nélkül mind azt írták hogy elvileg nem volt semmi gáz és őket felengedték, de azt nem tudom itthon mi a helyzet.

Jöhetnek még válaszok!

2012. dec. 3. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki hamis igazolványokat, és egy jegyet, hátha senkinek nem tűnik fel, hogy csak játékról van szó:) Viccen kívül szerintem nem lehet gond, vele alapból, egyedül a mágnes miatt, de szerintem az is látszik az átvilágításnál, hogy nem robbanószer van benne.
2012. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felengedik a játékbabát. Ebből nem lesz gond. A mágnesből sem, mert át világítják. A gond csak ott lesz, ha nem fér be a baba a kézipoggyászodba. Ugyanis úgy nem engedik fel hogy kézipoggyász és külön a baba a kezedben. Csak 1 dolgot vihetsz fel. Ha befér a kis táskába amit kézi poggyásznak használsz akkor semmi gond nem lesz.
2012. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D :)
2012. dec. 3. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:

"Borotvapengét körömvágót és nagyobb mennyiségű folyadékot sem lehet felvinni, nagyon szigorúak a szabályok."


Borotvapengét (azt a hagyományos régifajtát) tényleg nem, de eldobható borotvát nyugodtan lehet vinni.

Körömvágó kisollót is vihetsz.

Nagyobb mennyiségű folyadékot a biztonsági ellenőrzésen ugyan nem vihetsz át (max. 10x 100ml), de a repülőre akár több liter folyadékot is felvihetsz magaddal. (Én a terminál mosdójában szoktam az üres üvegem vízzel megtölteni, de persze jó pénzért a duty free üzletekben is lehet vásárolni különböző italokat.)


A kérdésre válaszolva pedig: a babával semmi gond nem lesz, mint ahogy más játékkal sincs, ha megfelel a biztoonsági szabályoknak. Az nem gond ha mágnes van benne.

2012. dec. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

OFFFFFFF


Rákerestem a neten, nagyon durván élethűnek tűnnek így kép alapján. :O Mennyiért lehet egy ilyet kapni legolcsóbban kb.? :)


Bocs az offért :)

2012. dec. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7-es, köszönöm a segítséget, neked is ment a zöld kéz! :)


OFF

#8-as: Hát, az áruk nagyon sok mindentől függ: például hogy az alapanyaguk (testük) flanell vagy szilikon, hány cmsek, nyitott vagy csukott szemű babáról van szó, a haja festett vagy beültetett mohair (ha az utóbbi akkor a mohair minősége is számít) stb.

De a legolcsóbb is 20-30 ezer forint, innen pedig csak feljebb mennek az árak, egészen akár többszázezer forintig. Viszont ha érdekelnek ezek a babák, akkor nyugodtan keresgélj az interneten, itt Magyarországon is többen vannak már, akik élethű babák készítésével foglalkoznak. :) Ők biztosan minden kérdésedre megadják a választ.

2012. dec. 4. 14:09
 10/10 anonim válasza:
Aztamindenit milyen komoly ez a baba :-) Bár én inkább attól tartanék,hogy simán leüvöltik a hajamat,h a gyereket nem kéne a szalagra tenni :-D Iszonyat hasonlít egy igazi babára :-) De sztem ha felhívod a repteret akkor biztos meg tudják mondani,h engedik-e vagy nem.
2012. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!