Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Útlevél csináltatásnál lehet...

Útlevél csináltatásnál lehet utólag röviditeni az időn?

Figyelt kérdés
Útlevelet csináltattam,de 30 nap múlva küldik ki,de helyben nem tudtam 19 000FT-ot költeni az idő röviditésre.Lehet-e olyat,hogy másnap be megyek és megkérem,hogy röviditsenek az időn és kifizetem a 19 000FT-ot? Fontos lenne !

2012. dec. 7. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehetne olyat,hogy pl ma kértem útlevelet és és rá 3 órára rá kiderült,hogy fontos lenne minnél hamarabb az útlevél és bemegyek és hosszabitok?. vagy nem tudok? nagyon fontos!!!
2012. dec. 7. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...
2012. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy ha már leküldték nyomtatásba (márpedig ez az ügyintézés vége), akkor nem módosítható, talán a Visegrádi u-ban kérheted az igénylőlapoddal. A sima okmányirodai ügyintézőnek nincsenek ilyen jogosultságai.
2012. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet utólag rövidíteni. Viszont ne aggódj, általában 2 hét alatt megjön.
2012. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 30 nap altalaban kevesebb mint 14. No para hamar megjon, nem erdemes rafizetni meg ha lehet akkor sem. Max nyaron lehet hamarabb hozzajutni ilyen modon. Ilyenkor lofasz sem csinaltat utlevelet.
2012. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!