Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Te kaptál oklevelet, amikor...

Te kaptál oklevelet, amikor átrepülted az Egyenlítőt?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyeségnek hangzik, de régebben hallottam olyanról, hogy kaptak az emberek...
2012. dec. 9. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ha befizetsz valami sétarepülésre az Egyenlítőnél akkor nyomtatnak neked valami papírt emlékbe, de amúgy nem.


Naponta több tízezer ember repüli át az Egyenlítőt...

2012. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azok az igazi arcok, akik átvonatozzák az egyenlítőt, mert ilyen csak a világon 1 helyen van. Amúgy nem osztogatnak, csak azért mert átkeltél az Egyenlítőn.
2012. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
csak ha átúszod pillangóban
2012. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem kaptam semmit :(
2012. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Ilyet a repülötársaságok csinálhatnak.

El tudom képzelni hogy egyes társaságok csinálnak ilyet, pl gyerekeknek adnak ilyet, vagy aki kér.


pl mi tavaly emiratesel utaztunk és oda és vissza fele is csináltak rólunk fényképet amit bele raktak egy képeslapba. mivel gyerekkel voltunk kaptunk egy halom játékot, mivel 1 éves volt így nagyoknak valót és bébiknek valót is.


a légitársaságok csinálnak ilyen emlékeket.

2012. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!