Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Többször rebesgette a Ryanair,...

Többször rebesgette a Ryanair, hogy indítana tengerentúli fapados járatokat, gondolom a leglogikusabbnak hangzó London-New York útvonalon. Szerintetek lesz a dologból valami? És ha igen, mennyire kerülne egy ilyen fapados tengerentúli út?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha igen, mennyibe* kerülne
2012. dec. 9. 21:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok esély nincs erre, mert fapadosok csak országon, kontinensen belül nyereségesek. Túl magas az üzemanyagköltség egy London-New York távon, és nem mellesleg, a jelenlegi Boeing 737-800-as gépek nem alkalmasak egy ilyen útra, maximum akkor, ha Shannon-ban megáll a gép tankolni, de az megint plusz költség.(Felszállás, leszállás, felszállás, tankolás).
2012. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
ezt a legiszovetsegek nem engedik. Lehetne nyeresegesen uzemeltetni ilyen jaratokat, csak jelenleg sem a flotta, sem a jogszabalyok nem teszik lehetove ezeket.
2012. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De van ilyen járat, pl a condor. habár az németországból megy de van mindenféle tengerentúli járata, és a wizzairnek is van.

ezek tényleg nagyon olcsó járatok, de igazán fapadosok is.

én condorral utaztam jamaikára, és nem volt túl nagy élmény, iszonyat össze süritett ülések, az étel teljesen ehetetlen volt, és büdös és hideg is volt.

3x utaztam tengeren túlra, európán belül meg már százszor, de ilyen rossz utam nem volt. tavaly már a maldív szigetekre az egyetlen kikötésünk az volt hogy ne condorral.

2012. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ryanair előbb Európában próbálkozzon:

kezdetnek megfelel, ha időben indítják a járataikat egyszer-egyszer...

majd utána esetleg segítőkész, magyarul beszélni is hajlandó légiutaskísérőket is alkalmazhatnak, hogy ne a többi utas fordítson angolra, ha valakinek baja van...

stb.

2012. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

wizzairnek tengerentúli járata? Hogy mivan???????? :DDDDDDDD

Gondolom csak elírtad :)

2012. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!