Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy 7napos...

Mennyibe kerülhet egy 7napos Szardíniai utazás?

Figyelt kérdés
A legkevesebb extrákkal,egy házaspárnak június-júliusban.
2012. dec. 27. 14:22
 1/4 anonim válasza:

Autóval Bp-Livorno-Bp kb:150.000ft (ü.a+pályadíj)

Komp kb:400€ (ret)

Szállás kb:700€/hét Apartman,önellátás

Kaja kb +30% több mint itthon.

[link]

2012. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors,pontos választ.
2012. dec. 27. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

A fenti megoldás elég drága. Bécs - Cagliari, Szardínia között közlekedik közvetlen repülő, most néztem meg és áprilisban 240 euró a retúrjegy egy főre (illetékekkel). Két főnek az majdnem 500 euró.

Bécsbe eljutni pár ezer forintért megoldható, a repülőtéren lehet parkolni egy hétig, ha előre kifizetitek. Cagliariból a szálláshelyre eljutni sem lehet akkora összeg.

Szardínia Olaszország legdrágább része, ha kevés pénzből akartok utazni, vihettek magatokkal konzerveket, mindenféle kaját, mert az nem olcsó. A szállás is drága, azt nézzetek időben.

2012. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én egyébként a 10 napos vagy 2 hetes nyaralást ajánlom.Az útiköltség így elosztva már nem sok,a szállás ára sem a duplája.Én voltam kocsival és a nélkül is,csakis kocsival javaslom.Rossz idő esetén (ami szezonban ritka)lehet kirándulni távolabbra a szállástól.Jó időben 20-50km autózva minden nap más parton strandolsz(fehér homok,homok,sziklás,köves,nádas,fenyőliget).Szardínia nem olcsó de nem is lehet hasonlítani más üdülőhelyhez,ha nincs meg rá a keret várj még egy évet megéri!

[link]

2012. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!