Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm 18 éves...

Huni95 kérdése:

Van egy ismerősöm 18 éves lesz 7. általánosa van. Ki szeretne jutni Londonba mert hogy állítólag oda nem kell 8 álltalános és ott 7 általánossal is dolgozhat?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi esély van rá hogy 7 általánossal dolgozhasson Londonban. Egyáltalán kérnek bizonyítványt?

#munka #London #7 általános
2013. jan. 5. 18:12
 1/9 anonim válasza:
100%
Itt is lehet dolgozni ennyivel törvény nem tiltja, de ott se várjon hű de nagy melókra. Viszont nyilván több pénzért.
2013. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
valami aljamunkát biztosan kap, jobban is fog keresni, mint itt keresne segédmunkával, de ne higgye, hogy kolbászból van a kerítés, nem lehet lébecolni, mint itthon teszik sokan
2013. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor lényegébe gyárakba fel veszik 7 álltalánossal 220 fontért?? mert valami ilyesmit hallottam...
2013. jan. 5. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

külföldre leginkabb segitseggel lehet kijutni ha ár kint van barat vagy testvér aki beajánl,a másik meg az hogy perfect angol?meg nem értem hogy miért nem fejezte be az iskolát,akkor hogy ért bármihez is?

már nem mintha a 8 általánossal menne valamire,de ez a minimum.

szerintem nem fog kijutni vagy kimenni,csak szöveg.

2013. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
az nagyon karcsú.
2013. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vortrex válasza:
100%
Biztos sokat is tud angolul 7 általánossal
2013. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
JAH AZT EL FELEJTETTEM ÍRNI HOGY BESZÉLI AZ ANGOLT!
2013. jan. 5. 18:41
 8/9 anonim válasza:
100%
Itt meg mindenki beszéli a magyart és így is kevesen lesznek olyan poszton akiknek nincs meg a hozzávaló végzettségük. Nem fognak tőle hasra esni hidd el, itt se esnének hasra egy perfekt magyarul beszélő képzetlen külföldi előtt.
2013. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Beszéli az angolt..."

Beszélni én is beszélem, van nyelvvizsgám is, mégsem vagyok azon a szinten, hogy "hű de perfektnek" tartsam magam ahhoz, hogy csak úgy kirohanjak a vakvilágba.

2013. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!