Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön dolgoznék. Nektek...

Külföldön dolgoznék. Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat kérnék,köszönöm!

Hol érdemes próbálkozni vagy hogy tudnék kijutni? Tapasztalatok? Ausztria, Anglia,bmi...(au pair, takarítás is szóba jöhet). Igaz csak angolul tudok,de próba szerencse.


2013. jan. 6. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Londonban élek már egy kis ideje, én otthonról szerveztem magamnak 6 állásinterjút, amelyből itt 2 helyre fel is vettel volna, így a számomra szimpatikusabbat választottam. Én azt mondom, hogy ha tudsz angolul, akkor érdemesebb magad intézni mindent, mert a válság ugyan érződik, de azért jó nyelvtudással és szakmával lehet állást találni.
2013. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szerencsésnek mondhatod magad!:)

Nekem nincs nagy isk-i végzettségem, így én fizikai munkák után érdeklődöm kint(takarítás,konyhai kisegítő,babysitterkedés)...

Remélem majd jön olyan válaszoló is,aki ilyen munkakörben dolgozik kint.

2013. jan. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!