Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan hotelben,...

Voltatok már olyan hotelben, ahol volt hotelanimáció? Milyen volt? Milyenek voltak az animátorok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy mennyivel másabb egy olyan nyaralás, amikor a hotelben is vannak programok, ahol van animációs csapat, mint egy olyan, amikor nincs? Ti hol voltatok ilyen jellegű hotelben? Mi volt jó az animációs programokban és mi volt a rossz? Esetleg volt magyar animátor is?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#animáció #animátor #aktív nyaralás #hotel animáció #hotel program
2013. jan. 8. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mit nem értesz ezen? Az animátor szórakoztat. Táncot tanít, vicceskedik, bohóckodik. Ha szereted az ilyet, akkor jó, ha nem (mint én), akkor meg nem.
2013. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy mit nem értek?! Véleményeket várok!

Mivel még NEM VOLTAM ilyen hotelben, nem tudom, hogy tetszene-e! Ezért lennék kíváncsi olyan ember válaszára, aki el tudja mondani, hogy milyen volt és képes 1,5 sornál bővebb, értelmes, épkézláb választ adni! ;)

2013. jan. 8. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Cipruson voltunk ilyen hotelben. Nem nagyon vettünk részt a programokon, de pl. minden nap volt vízi aerobik a medencében. Ügyes volt a lány, mert szinte mindenkit bevont a tornába, de nézni is vicces volt :)

Szerintem jó dolog, ha aktívan szeretnétek pihenni, vagy olyan helyre mentek, ahol a szállodán kívül kevés a látnivaló. Meg ismerkedni is jobban lehet, ha van program.

2013. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 8. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
en egziptomban voltam ilzen hotelban, jo volt mert mindig megcsinalta a hangulatot. Magzar animator nem volt.
2013. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én régen ki nem állhattam a hotelekben az animátorokat, mert félóránként felkeltettek, mert kiabálták az éppen aktuális programot.

Aztán úgy alakult, hogy már többedszerre voltam kint animátorként:D

Már máshogy látom azért, mert tudom, mennyi munka egész nap a topon lenni.

Amúgy hotelenként változik, hogy milyen progik közül választhatsz, de általában van reggel torna, vízi aerobik, táncóra, darts, dél körül valami játékos feladat, és még egy csomó minden. Ahol nagyobb a csapat, ott esténként előadnak valamilyen showt, mint pl. a Mamma Miát, Greaset, varietéket, kvízeket csinálnak.

Ha nem vagy az az egész nap kint fekvős, szénnéégek a napon típus, érdemes ilyen hotelbe menni, nem uncsi, az biztos...(:

2013. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!