Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Marosvásárhelyről fogok...

Marosvásárhelyről fogok repülni Budapestre, valaki leírná nekem, hogy mit kell tennem attól a ponttól, hogy belépek a repülőtér ajtaján, addig, hogy kilépek a ferihegyi reptérről?

Figyelt kérdés
Mit kell kezdenem az e-jeggyel? Hogyan találom meg a feladott poggyászaimat? Laptopot felvihetek a kézi poggyászomban? Nyugtassatok meg, még sosem repültem :)
2009. aug. 28. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Belépsz a repülőtérre, ott nagy monitorokra ki lesz írva, hogy hányas pultnál melyik járat check in-je van! Megkeresed a tiédet, oda mész, szépen türelmesen sorba állsz, ott ellenőrzik az útleveled/személyid és megkapod a beszállókártyád. Elveszik a feladandó poggyászodat is. Utána átmész a fémdetektoros kapun (övet levetetik veled), átvilágítják a kézipoggyászod, utána már semmi dolgod csak várakozni. Az elektromos kütyüket én kézipoggyászba raktam, lap top-ot pláne! Aztán befogják mondani, persze ki is írják, hogy melyik kapunál lesz beszállás. Ott lesz szükséged a beszálló kártyádra, és az útleveledre/személyidre ismét, aztán már repülsz is.

Egyáltalán nem nehéz, csak kövesd az utasításokat, feliratokat. Gondolj arra, hogy ha én tavaly 18 évesen megtudtam csinálni egyedül, akkor te is biztos megtudod :D Kellemes utat, és feledhetetlen élményt kívánok! :)

2009. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
minimum egy oraval a felszallas elott legyel ott
2009. aug. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2009. aug. 29. 05:51
 4/6 anonim válasza:
100%
Még annyit, ha van feladandó poggyászod, és annak nem vettél korábban jegyet, akkor azt érdemes megtenned.
2009. aug. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Malév gépén fogok utazni, a honlapon azt írja, hogy 23 kg-ig ingyenes a csomag, így is kell jegyet vennem? :-s
2009. aug. 29. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
hülyeség,,nem kell vegyél külön jegyet....én is most utaztam..és igen 23kg-ig ingyenes.....
2009. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!