Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nincs honvágyad?

Nincs honvágyad?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után lett?

Mi vagy ki hiányzik?



2013. jan. 13. 10:32
 1/9 anonim válasza:
80%
Nekem az hiányzik, hogy nem tudok magyarul beszélni senkivel sem, az angol efelől nagyon korlátozott kifejezőképességű nyelv.
2013. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Az első 1-2 hónapban volt némi honvágyam, de most hogy egy kicsit kiismertem magam, mennek a hétköznapok, így abszolút nincs honvágy. A rokonokkal beszélek Skype-on, nekem ennyi elég is. Magyarokkal különösebb kapcsolatot nem tartok fenn idekinn. Próbálok minél több, nem magyar emberrel megismerkedni, nem akarok "gettósodni" és begubózni.
2013. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem azonnal és a naplementék, a tengeröböl, az éttermek, a parkok, az emberek hiányoznak. Mármint Vancouver, az otthonom hiányzik, amikor utazom.
2013. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nincs honvágyam, már 6. éve vagyok távol otthonról , évente egyszer megyek haza. Valahogy nem hiányzik az otthoni légkör, a munkanélküliség, a begyepesedés.

Pörgök ezerrel, haladok az életben, sok emberrel és kultúrával ismerkedek, sokkal nyitottabb vagyok a világra.

Szeretem és élvezem az életet , otthon nem biztos, sőt tuti nem ilyen életem lenne.

2013. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 hét után honvágyam van. Az nagyon rossz volt, hogy senkivel nem tudtam magyarul beszélni, nem vagyok őrült, de magammal beszélgettem magyarul (ez még az internet, Skype és mobiltelefon előtti időkben volt...).

Ekkor jöttem rá, hogy nem tudnék Mo-on kívül máshol élni. Ez tizenéves koromban volt, 1 hónapig volt Franciaországban, de maradhattam volna tovább. Ezért nem mentem ki külföldre sem ösztöndíjjal. Éreztem, hogy nem bírnám úgysem. Így arra törekedtem, hogy itthon is tudjak normális feltételeket és jó körülényeket teremteni. Örülök, hogy végül is itthon maradtam, mindenki nem hagyhatja el az országot.

2013. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha visszakene mennem EUba csak NEMETORSZAG!!!


Kanadaban vagyok, Vancouver

2013. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy honap utan lett es kb egy honapig tartott.

A csalad termeszetesen hianyzik, de veluk napi szinten beszeleg neten, Skype-on. Baratokkal is tudom igy tartani a kapcsolatot. Leginkabb az hianyzik, hogy olyan baratok, akikkel 6-7 even keresztul beultunk valahova es eldumaltunk, most csak a neten keresztul tudok beszelni. Igy is kepben vagyunk egymasrol, de megis mas egy kavezohoz kepest.

Mas annyira nem hianyzik, ha nagyon magyaros izekre agyom, akkor van kint magyar bolt es lehet rendelni kajat, ha valami olyanra vagyok mint pl. hurka, toltott kaposzta, kocsonya, azt eszem akkor mikor latogatoba megyunk haza.

2013. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs es nagyon ritkan inkabb regi emlekek tajak izek hianyoztak kis ideig foleg ha olyan musort neztem a tvben.


egyebkent nincs es 28 ev alatt egyszer utaztam haza tobbszor nem is all szandekomban.

2015. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 as vagyok, Ausztraliaban elek 28 eve.
2015. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!