Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » WizzAirnél szerintetek számít,...

WizzAirnél szerintetek számít, ha az internetes regisztrációnál a nevet (keresztnév/ családi név) fordítva adtam meg?

Figyelt kérdés
Tehát magyarosan Kiss Béla. Nem Béla Kiss. A beszállókártyát még nem nyomtattam ki. Nem emlékszem, hogy ott (internetes utasfelvétel) lehet- e a sorrenden változtatni. Mert így a személyivel nem fognak egyezni az adatok.

2013. jan. 24. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lesz probléma de azt javasolja a Wizz, hogy célszerű javítani. Az, hogy nem nyomtattad ki nem jelent semmit, Te már nem tudsz rajta változtatni. Mivel nem névváltozásról van szó, így díjmentes a dolog. ( Leszámítva az emelt díjas hívás összegét ).
2013. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. jan. 25. 15:15
 3/3 sultana válasza:
nem számít.nekem is fordítva van.én is elnéztem regisztrációnál és azóta többször utaztam.soha nem volt gond.
2013. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!