Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ryanair, kezipoggyasz! Lehet...

Ryanair, kezipoggyasz! Lehet benne vinni elelmiszert?

Figyelt kérdés

Valamint tenyleg nagyon szigoruan veszik a börönd meretet? peldaul 1-2 cm elteresnel is mar izelnak??

elemiszeren belul meg arra gondoltam, hogy csoki, kenyer, egyeb bolti dolgok...



2013. jan. 30. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 cm-rel a Ryanair-nél nem lesz gond, a keretük kicsivel nagyobb, mint a mérethatár. A felsorolt élelmiszerek mehetnek, folyadék-krém állagúak nem, illetve csak a folyadékokra vonatkozó szabályok betartásával.
2013. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ezeket, mármint az élelmiszereket majd ki kell pakolnom becsekkolásnál?
2013. jan. 30. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2013. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem kockáztatnék a mérettel. Ha véletlenül pont nézik és nagyobb, akkor nem 2 forint lesz a díj, amit le kell perkálnod a helyszínen. Tény, nem mindig nézik meg, de inkább legyél szabályos, mintsem kifizettessenek veled egy rakás pénzt. Ha van rá módod, menj ki a reptérre és próbáld bele a rácsba azt a bőröndöt.


Kaja felvihető a gépre, csak ne folyadék legyen vagy krém, ahogy az előttem szóló is mondta. Ha a biztonsági ellenőrzés után vásárolsz valamit, azt felviheted, még akkor is, ha folyik vagy kenhető. :) Csak férjen bele a kézidbe. :) (vagy a ruhád zsebébe)

2013. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, ha van légitársaság aki 1-2 cm-be is beleköt az éppen a Ryanair.

Sőt nem egy olyan volt már, hogy lemérték otthon, belefért a mérethatárba, pár centivel kisebb is volt és furcsa módon a reptéren mégsem fért bele. Érdekes...

A Riyanből bármit ki lehet nézni.

2013. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!