Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vajon a pénzváltókban beváltan...

Vajon a pénzváltókban beváltanak kis címleteket nagyra?

Figyelt kérdés
Vagy elég sok 5 és 10 fontosom és azokat szeretném 50-esekre váltani. Lehetséges ez valahol? (Budapesten)

2013. jan. 31. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek? Fizess vele a boltban.
2013. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg beváltják. Viszont lehet, hogy először megveszik, aztán a nagyobb címletben eladják, vagyis az árfolyam különbségét le fogják vonni.
2013. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A két szép szemedért esélyesen nem, az lesz, amit #2 írt. Megveszik vételáron és a forintjaidat eladásin visszaadják a neked tetsző címletekben.


Font esetében olyan 7-10Ft árfolyamkülönbözettel számolj.

2013. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha átválom forintra és vissza akkor gondolom, hogy örömmel beváltják.

Pár száz ft-ot még megérne nekem, csak azért így elég sok pénz lenne 7-10 eFt a "semmiért".

Van régebbről kb 1000 fontom így 5-ös, 10-esekben és szép nagy köteg pénz, amivel elég macerás lenne utazni.

A pénzváltók tapasztalat szerint általában kis címlet hiányban vannak és ezért gondoltam, hogy esetleg nekik is jól jönne.


Eddig egy helyen kérdeztem, de ott zárás előtt teljesen kifogytak a fontból.

2013. febr. 1. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!