Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy júliustól Horvátország is belép az EU-ba? Szerintetek jó dolog?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Én örülök neki, kitűnő terjeszkedési lehetőség a magyar vállalkozások számára, a magyar fogyasztók is jól járhatnak a piaci verseny erősödésével és lássuk be: a Balkánra (is) ráfér egy kis európai levegő.
2013. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az egész EU számára, kb. elhanyagolható mértékű változást hoz (hiszen az EU hatalmas, Horvátország meg pici). Viszont szerintem a magyaroknak jó, hiszen sokan járnak oda nyaralni, nekik az utazásuk idővel leegyszerűsödhet, illetve sok magyar gazdasági érdekeltség van Horvátországban, ezeket lehet tovább bővíteni, ha elég ügyesek vagyunk.
2013. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
59%
Most, hogy több ország is ki akar lépni, nem biztos, hogy olyan jó ötlet.
2013. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

A horvátok nem tartják jó ötletnek. És igazuk van.

Elvégre a függetlenségük kerül veszélybe.

2013. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ebben egyetlen jó dolog van, hogy nem lesznek határőrök!!
2013. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

Bizony vannak még balkáni mentalitásuak is a hozzászólók között.

Az én véleményem szerint nem jó sem az ottani nép de még a magyarok részére sem mert belépésükkel nekik is az unió diktál ami áremeléseket eredményez és azután a magyarok csak a TV-ben nézhetik az Adriát!

2013. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Citation ***** válasza:
Utálom annyira horvátországot, hogy ne érdekeljen. Szal nyugodtan lépjenek be. Vagy ne. Vagy csináljanak azt, amit akarnak. Engem nem érint.
2013. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Bizony van sok bunkó aki még saját magát is útálja!
2013. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hja!


És H.országban hány primitív magyar bunkóval találkozik az ember lépten-nyomon!!!

Egyetlen közös dolog van bennük, hogy az óriási arcukhoz, csak picinyke pénztárca társul...


Aki meg egy egész országot utál, az bizony magáról állít ki egy lesújtó bizonyítványt!!!

2013. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó dolog. Gondoljatok bele, kiharcolták a függetlenségüket. Nem fogják tolerálni, hogy az Unió diktálni fog.
2013. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!