Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki banki...

Vásárolt már valaki banki átutalással (tehát nem bankkártyával) repjegyet a wizzair-nél? Hogyan működik? Bemehetek a Bank-ba is befizetni? Küldték rendesen a repjegyet, nem kellett reklamálni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én rendszeresen így fizetek a Wizzairnél repjegyet, mert így olcsóbb.


Igen bemész a bankba (én OTP-be szoktam, mert ott is van számlájuk, de van egy másik banknál is) és amit megküldtek a visszaigazolás bankszámlaszámot arra befizeted kp-ban az összeget. A közlemény rovatba a foglalási kódot kell beírni és ennyi. Pár napra rá jön majd az e-mail, hogy sikeres a fizetés, és hogy meg van erősítva a foglalás. Repjegyet nem küldenek, indulás előtt tudsz online becheckolni a gépre, és utána ki tudod nyomtatni a beszállókártyát, feltéve ha ezt az opciót választottad.

2013. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infot :)
2013. febr. 11. 14:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Melyik az OTP-s számlaszámuk ?
2013. febr. 11. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Ami 117-tel kezdődik.
2013. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm !!

Még egy kérdésem lenne, hátha tudod a választ.

Ha megveszem a jegyet átutalással, és utánna böröndöt akarok hozzáadni később, de azt kártyával fizetem, akor ki kell fizetni a foglalási díjat, vagy marad ingyenes a börönd hozáadása is ?

2013. febr. 12. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom pontosan. Sztem ha utólag adsz hozzá poggyászt, akkor csak annak a díját kell kifizetned, nem hiszem, hogy plusz egyéb díjat is felszámolnának, bár Wizznél nem lehet tudni... Még sosem csináltam így, szóval ezt nem tudom sorry.
2013. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
elvileg check in után vagy 3x annyi. Szóval ne check inelj be csak az indulás előtt pár nappal!
2013. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolso rosszul tudja, ne foglalkozz vele, nyugodtan csináld meg az online checkint amikor szeretnéd, azaz utazás előtti 14 napban bármikor. Csomagot is adhatsz hozzá bármikor ugyanannyiért mint foglalás közben és kártyával is akár. DE!!! a reptéren már drágább sokkal, illetve utazás előtt 3 oraval neten se tudsz semmit modositani és checkolni sem.


Ha checkint pl megcsinalod egy héttel utazás előtt és utazás előtt egy nappal rájössz hogy kell egy csomag simán megveheted kártyával. Annyi extra dolgod van ilyenkor csak hogy ujra kell nyomtatni a beszállókártyát (ha már esetleg ki volt nyomtatva csomag nélkül)de erre ugyis figyelmeztet a wizz oldala.

2013. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

Na kipróbáljuk :) Már be is fizettem az OTP-ben :)

Kiváncsi vagyok holnapra törlödik-e a foglalás (elvileg ha nem fizetek 24 órán belül akkor törlik)

vagy megjön a visszaigazolás.

Ciki lenne ha hívni kéne az ügyfélszolgálatot, mert akkor eltelefonálom amit megtakarítottam :)

2013. febr. 14. 16:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne hívd őket, hacsak nem akarsz egy vagyont költeni telefonra, feleslegesen. :) Ne aggódj, max. 1-2 hét és "tartásban" státuszból "megerősítve" státuszra vált a foglalásod!

És amúgy nem törlik csak több nap után. Szóval ne ess kétségbe, ha holnap vagy holnapután még semmi változást nem észlelsz. Idő míg feldolgozzák. Ezért nem is lehet fizetni átutalással akkor ha az utazás időpontja két héten belül van.

2013. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!