Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Álomutazás - elutazhatnátok 3...

Álomutazás - elutazhatnátok 3 hétre bárhova, mit választanátok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Bora Bora,Tahiti,Seychelles,
2013. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát én oda vagyok Hawaii-t. 3 hét pont jó is lenne, mert más szigeteket is megnéznék nem csak egyen maradnék. ha annyi pénzem lenne akkor helikopterrel is körbe repülném, és szuper tájakat néznék meg.


Mi voltunk Jamaikán és Maldív szigeteken, szuper volt, oda már nem mennék vissza, (na ha kapok ingyen utat tuti), de annyi más hely van amit még látni akarunk.

Hawaii-azért elérhetetlenebb, mert iszonyat drága innen a repjegy oda. 3000€/fö legcsekéjebb összeg lenne egy 2 hetes útra, és az már túl sok nekünk.


Még japán ami nagyon vonz.


Minket nem csak az ár tart vissza, hanem van 2 aprócska gyerekünk is. Velük pl hawaii-t nem vállalnánk be, mert 1x kellene mindenképpen átszállni, de az út olyan hosszú, hogy az túl sok lenne. Elsöszülöttünk alig múlt 1 éves mikor maldív szigeteken voltunk, és az is fárasztó volt, de megérte. De ott csak pacsizni kellett, és azt ö is élvezte.

2013. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hűű, jó terv! És Maldív milyen volt? Megéri azt a relatíve sok pénzt? Mármint hogy nagyon pici szigetkék.
2013. febr. 25. 12:51
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kína, Japán, Fülöp-szigetek, Norvégia, Izland... nem nagyon tudnék dönteni, annyi szép és jó hely van.
2013. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fura, de én bejárnám a Balkánt. Szerbia, Bosznia-Hercegovina, Montenegró, Horvátország, plusz még Bulgária és Albánia. Megnézném a háború nyomait (már ami még látszik belőle), meg amúgy is sztem nagyon érdekes és izgalmas térség...
2013. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok,


Maldív szigetek nem a legdrágább kategóriába esnek, és ott 4 csillag már nagyon jó. (pl jamaikán 5 csillag volt olyan 4-nek megfelelö)

Mi azért mentünk oda, mert kicsi gyerekkel hova is menjünk, ahol ö is jólérzi magát. DE ha kettesben mentünk volna sem unatkoztunk volna. Hihetetlen a tenger alatti világ. Elég egy szemüveg, egy pipa és uszonyok. Mi olyan szigeten voltunk és olyan bungiba ahonnan kb 2 karacspás volt a koralzátony (reef) és ott a lenyügözö világ. Tényleg hihetetlen, hogy része lehttünk némo mesének.


Amúgy engem sok sok hely vonz, mindent megnéznék, és szerencsémre voltam már több kontinensen is, amerikában is. Ami viszont tényleg álom számomra hawaii mert az olyan hihetetlen messze van és drága...

De tényleg nem lenne olyan amit ne néznék meg. A nagy szegénység annyira nem érdekel, ezért pl olyan szegény ország mint dominika nem is tudnám élvezni. luxusban feküdni és szomszédos szegénységre gondolni.

2013. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Izland, Skandinávia vagy Új-Zéland.
2013. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A Balkán túra is jó ötlet! Mindegyik tetszik! :) A Maldív biztos gyönyörű lehetett. :) Nekem az álom: Tanzánia-Zanzibár. Tanzániában elmenni egy több napos szafarira, megnézi a Serengetit, az Ngorongoro-krátert, a Manyara tavat, a Kilit, a Viktória-vízesést. Utána egy kis pihenés Zanzibáron. :) Persze sok más desztináció is érdekel, és én is jártam már sokfelé szerencsére, mindegyik más volt és másként szép.
2013. febr. 25. 16:25
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
India,Goa nagyon ajánlom.
2013. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
93%
Én Peruba mennék! Gyerekkori álmom! Egyszer biztos eljutok... :)
2013. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!