Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan térkép, amin egy...

Van olyan térkép, amin egy adott városon belül a szórakozóhelyek, kávézók, beülős helyek, boltok, butikok és úgy általában a helyek vannak rajta?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne :)

Ha van ilyen, akkor főként Nyíregyházáról és Debrecenről szeretnék ilyet.



2013. márc. 3. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Google Maps.
2013. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azon nincsenek bejelölve a helyek, magamtól meg nem tudom mit kell keressek. Mert nekem azért lenne jó, hogy megtudjam milyen helyek, és hol vannak. Mert ha már meg van a hely vagy az utca..úgy meg tudom keresni
2013. márc. 3. 21:11
 3/5 A kérdező kommentje:
kávézókat, beülős helyeket nem látok rajta..
2013. márc. 3. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig rajta vannak, minnél jobban rázoomolsz, annál részletgazdagabban. Nem mind, de a döntő többség megtalálható. Ha nem találod, akkor a te készülékedben van a hiba...
2013. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Google Earth-et letöltöd és ott kiírja a helymeghatározásnál, hogy mi van a közelben
2013. márc. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!