Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rendszeresen utazom repulovel,...

Rendszeresen utazom repulovel, de soha nem latom a kilatast, mert vagy sotet van, vagy a felhok felett megyunk. Miert mondjak megis, ablak melle kernek jegyet, hogy lehessen nezelodni?

Figyelt kérdés
Mit neznek? Semmit sem lehet latni. Vagy Europan belul alacsonyabban mennek a repulok?
2013. márc. 5. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nyaron repulsz es paratol/felhotol mentes az eg akkor lehet latni utazomagassagon is a tajat. Ha pedig felhos az ido, akkor felszallas utan par percig lathatod a dolgokat, meg leszallas elott. Amugy en ejszaka is szeretek repulni, nem bantam meg, hogy ejjel ertem oda vegasba, miamiba, mindket varos kegyetlen szep kivilagitva. Ehhez meg hozza jott az is, hogy florida folott villamlott, es a felhoket teljesen bevilagitottak a villamok mikozben ereszkedtunk.
2013. márc. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Sokszor le lehet látni, ha nappal mész, és nincsenek felhők, bár szerintem ez így is az utazás 10%-ára igaz csak.

Én inkább folyosó mellett ülök, nem szeretem, ha beszorítanak, és még a WC-re menet is három emberen kell átmásznom. :)

2013. márc. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rövid úton este én is folyosót szeretem, de hosszú úton meg az ablakot, pont, hogy ne gázoljanak át rajtam 10x.

de ha felhötlen az ég lehet sokmindent látni, föleg nagy városokat, de kis falvakat is.

2013. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lényegében tényleg alig lehet látni valamit. Ha az Alpok felett repülsz el, az szép ha nincsenek felhők, néha lehet látni egy egy várost, de nehéz konkrét dolgot látni (pl. amikor mentem Torontoba bemondták, hogy most repülünk el a Niagara felett, de semmi nem látszott :(

Én is mostmár inkább folyosó párti vagyok, egyszer jártam úgy, hogy mellettem lévő utas bevett egy altatót aztán úgy aludt, hogy elfoglalt minden helyet és esélyem sem volt kimenni wc-re. Igaz nem kellett menni, de nem tudom mit csináltam volna ha kellett volna :)

2013. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig látok valamit :) Egyébként már a felhők is nagy élvezetet jelentenek nekem, gyönyörű látvány, és a Nap mindig olyan szépen süt :)
2013. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig sokszor lehet látni még a maximum magasságon is.
2013. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos errol lemaradtam, de en (is) mindig latok valami erdekeset (tuzijatek, havas hegycsucsok, mas repulok, utak/termofoldek stb)


[link]

2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!