Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » EPETF 2009-ingyenes szállás,3...

EPETF 2009-ingyenes szállás,3 nap, van valami információtok róla?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 16:59
 1/8 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok.Ugyanis a kicsi fiam (7 éves)email cimére csak tegnap 40db(negyven) regisztrációs kodót vagy mit küldtek.Vicces, csak nem nagyon hiszek az ilyen dolgokba.:)
2009. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is kaptam ilyen emailt, és utána jártam egy kicsit. Ezek Eurorest hotelcsekkek, melyekkel a szállást fizetik elvileg. Felhívtam Borsod Megyei hoteleket, amelyek elvileg elfogadják, és igen, hallottak róla, elfogadják a kötelező ellátást kell csak kifizetni ami kb 5000 Ft/fő/nap, ez tartalmazza a reggelit, ebédet + idegenforgalmi adót. De ez hotelenként eltérő.

2009. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Azért az érdekes, hogy egy kis panzióban/magánszálláshelyen Magyarországon 5-6 ezer forint a reggeli, nem?

Ez egy nagyon cseles cég. Úgy alakították ki az árakat, hogy a reggeli/félpanzió, amit kötelező kifizetni annyiba kerül, mint maga a szoba, vagy többe. A postaköltség pedig a bevételük...

2009. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is kaptam emailt ettől a "cégtől". Rögtön eszembe jutott az Eurorest. Ez néhány éve működött. Annak idején én is "vásároltam" egy ilyen ingyenes csekket, amely 2 hét "ingyenes" szállás lehetőségével kecsegtetett. Akkor 2 fő részére 3500 Ft-ot kellett fizetni a csekkért. El is mentünk egy kis falu Tisza parti szállodájába 1 hétre. Ketten üdülési csekkel olyan negyven rugót fizettünk. Ebben benne volt a reggeli és vagy az ebéd vagy a vacsora. Azt meg kell hagyni a kaja nagyon jó és bőséges volt. Ezen kívül az a hely arra volt jó, hogy onnan minden nap el lehetett menni kirándulni. Vacsorára visszaértünk. Az igaz, a kötelező kajába alaposan be van építve a szállásköltség. Abban az időben elég sok szállás lehetősége volt fenn a honlapon, de most nevetségesen kevés. Rákerestem ezen cég honlapján a Bács Kiskun megyei helyekre és kettőt dobott ki. Szerintem ez már nem az ami volt akkor. Ebből is mint sok minden másból jól élnek egyesek. Ennek az lenne az értelme, hogy azok a szállodák, panziók azt remélték, hogy elnyelik a szállás költségét és ha jól érezte magát a vendég akkor visszatér. Úgy tűnik ez kis hazánkban nem úgy működik, mint esetleg máshol.
2009. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne dőljetek be, engem most húztak le 2000 forinttal. Az e-mailben persze csak annyit írnak, hogy így meg úgy ingyenes, stb. Na peeersze. Én marha elutaltam a pénzt, erre kapom a mailt, hogy, idézem: "Emlékeztetjük, hogy az Eurorest hotelcsekkel a szállásra eső díjat kapja,

csak a kötelező ellátás díját kell fizetni a szálláshelynél a megérkezés

napján. A kötelező ellátás díja minden szálláshelynél más és más." Méghogy emlékeztetnek... Ezt korábban sehol nem írták. A kötelező ellátás díja a legolcsóbb helyen is 5000 forint/nap/fő, azaz ha két ember a legolcsóbb helyre elmegy 3 napra, akkor otthagy 30 ezer forintot. És ennél csak drágábbak vannak. Ez nekik ingyenes?????????, Rohadt dögök, undorodom az ilyesmitől, meg attól is, hogy ilyen hülye vagyok, hogy hagytam magam bepalizni. Ez volt a tanulópénz.

2009. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ezt korábban sehol nem írták. ...

Szabályzatból másoltam:


Hotelkatalógus


9. Az összes olyan szálláshelyet tartalmazó Hotelkatalógus, amely vállalta, hogy elfogadja az Eurorest hotelcsekkeket, a www.epetf.eu internet címen található, és minden objektumról tartalmazza többek között az alábbi információkat:


9.1 Az Eurorest hotelcsekkek elfogadási időszakait, azaz azokat az időszakokat, amikor a szálláshely fogadja az Eurorest hotelcsekkek tulajdonosait;


9.2 A szálláshely által az Eurorest hotelcsekk tulajdonosai számára garantált napi étkezések számát és fajtáját;


9.3 A szálláshelyen érvényes, az Eurorest hotelcsekkek tulajdonosaira vonatkozó díjakat:


9.3.1 Az ingyenes éjszakákat ajánló szálláshelyek esetében ez a kötelező ellátás díja, amely egy felnőtt személyre és egy napra vonatkozik, magában foglalja a szálláshely által deklarált étkezéseket, valamint a standard hotelszolgáltatásokat;


9.3.2 Az engedményes tartózkodást és étkezést ajánló szálláshelyeknél ez az a napi díj, amely egy felnőtt személyre szól az engedmény levonása után, és magában foglalja a szállást, valamint a szálláshely által deklarált étkezéseket és a szálláshely standard szolgáltatásait;


Szóval ne csak eszetlenül örvendezzünk...

Előbb olvassuk el a szabályzatot!

2010. márc. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én is megkaptam és sikeresen regisztráltam, pénzt nem küldtem. Kérdésem lehet a regisztrációból problémám? Lehet buta a kérdés, de nem vagyok ebben nagyon otthon.
2010. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem senkinek nem lehet semmi baja ha kamu adatokkal játszik:) Főleg azért, mert ők sem fognak felesleges bírósági ügyekbe belemenni, mert a végén beléjük kötnek.
2011. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!