Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy jutok el Németországba...

Hogy jutok el Németországba az Europarkba a legkönnyebben, legolcsóbban auto nélkül?

Figyelt kérdés

Marcius 21-en kellene odaérnem valoszinüleg, mert ott fogok dolgozni. Sajnos vonattal elég sokba kerüle, s bonyolult is eljutni oda mert rengetegszer kell átszállni. Több mint egy évet dolgoztam németbe, s sokszor volt ugy, hogy lekéstem a vonatot, s szállodát is kaptam vagy taxipénzt....

Az lenne a legjobb ha valamilyen dolgozoval tudnék menni aki kocsival megy, vagy pedig europa taxival, csak az a baj, hogy mar sokat felhivtam de ekkor akitértő nem tesznek: Egyébként Rust városában van.



#Németország #rust utazás #europa taxi
2013. márc. 5. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A baj, hogy túl késö van már, de a vonat elég olcsó ha kb 1-2 hóanppal elötte veszed. (frankfurtba 40€, és van közvetlen járat)

habár tényleg világ vége ez rust. ès az is a baj, hogy március végén van húsvét, így az utolsó 2 hétben már a munkások sem jönnek vissza németországba, inkább húsvét után mennek.


Karlsruh-ig ha eljutsz vonattal, onnan meg egy region bahnnal. sajnos ez tuti nem lesz olcsó.

2013. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Zürichig elmész vonattal (Euronight), onnan ICE-vel Freiburgig.

Zürich egy útra 39 eurótól van a MÁV-Start szerint.


Freiburgból meg van menetrendszerinti busz.

2013. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Freiburgból úgy látom most nincs közvetlen busz, de vonattal, és busszal el tudsz jutni.


[link]


Indulsz M-o-ról este, és kövi nap dél körül már ott lehetsz. Másnap reggelre van Zürichbe a vonat. Freiburg kb. egy óra vonattal.

2013. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.... akkor először zürich... utána onnan freiburg... s onnan van közvetlen járat... na majd igy fogok érdeklődni a vonatállomáson... k
2013. márc. 5. 16:00
 5/7 A kérdező kommentje:
freiburg melyik megálló?
2013. márc. 5. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok újra.

Szóval pl. indulsz a Keletiből a 19:10-es Wiener Waltzer EuroNigt vonattal. Az másnap 7:20-ra van Zürichbe (Hbf). Zürich Hbf-ről 8-kor indul ICE Freiburg (Breigau) Hbf-re. 9:47-re ér Freiburgba. Onnan 10:03-kor van vonat Ringsheimig. 10:30-ra ér Ringsheimbe, ahonnan 10:35-kor indul a busz a parkig.

Ha lekésed a zürichi, freiburgi, ringsheimi csatlakozást, ne aggódj, mert 0,5-1 óránként jön a kövi járat.

Van valami 3in1 jegy (utazás, belépő) 5 főig a parkba.


Freiburgban a Hauptbahnhofra érkezel, és onnan mész.


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi szépen... a segitséget. A legnagyobb gondom, hogy sokba kerül a jegy... még nem is mertem érdeklődni de nemsokára fogok...
2013. márc. 6. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!