Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ausztráliai utazást meg lehet...

Ausztráliai utazást meg lehet szakítani?

Figyelt kérdés

Amikor az előző években az utazási irodánál ausztrál utat rendeltem, csak bemondtam, hogy pl. a hong-kongi átszállásnál kellene 2 nap városnézésre, a 3. napon folytatnám az utat tovább Ausztráliába. Könnyedén megoldották a dolgot, még szállodát is intéztek.

De most jómagam rendelném meg a booking.com vagy a travellink oldalakon - ott viszont nincs ilyen lehetőség, vagyis nincs hova beírni az extra tartozkodást.

Van-e valamilyen megoldás ?



2013. márc. 9. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól értem repjegyről van szó? Még mindig van lehetőség, de a légitársaságok és jegykeresők honlapján ezt nem rakják ki, írj közvetlenül annak a légitársaságnak, akivel utaznál és adnak árajánlatot. Drágább lesz, mint a megszakítás nélküli, bár ha a jegyre van pénzed, gondolom ez sem lesz gond.
2013. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!