Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Honnan van erre pénzük? Lehet...

Honnan van erre pénzük? Lehet hallani utazókról, akik kitűznek célokat, mint:hegyek megmászása, tengeren áthajózni, biciklivel átszelni Európát. A szponzoroktól? Ennyire megéri a szponzoroknak a reklám?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szponzoroktól, barátoktól, saját pénz. Sokan (több barátom is) rengeteget dolgozik 9-10 hónapig, hogy utána 2 hónapig azt csinálhassa amit szeretne. Olyan is volt aki 10 évig spórolt, hogy utána 1 évig csak utazgathasson a világban. Ha valaki meg szeretne csinálni valamit akkor áldoz érte.
2009. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha hírverést csinál belőle, és tényleg jelentős dolgot visz vége, akkor fog akadni szponzor. Ha pedig csak önszórakoztatásra, akkor összespórolja rá a pénzt. Sajna ezt MOn nem olyan egyszerű a legtöbb embernek.
2009. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ezek az emberek mindent alárendelnek a céljaiknak. Nekem is van ismerősöm, aki minden évben Nepálban, Dél-Amerikában, vagy valamilyen más egzotikus helyen eltölt egy-két hónapot. Nem luxusutakon vesz részt, hanem általában helyieknél lakik, vagy sátrazik, néha dolgozik is a szállásért. Túrázik és fényképezik a környéken. De ő másra nem költ: nincs családja, nem dohányzik, nem tart fenn autót, és nem bulizik minden héten többezer forintért, csak nagyon ritkán. Szerintem ebben semmi kivetnivaló, és a legtöbb nagy utazó hasonlóan él.
2009. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bátyám pl. hegyeket mászott Dél-Amerikában. Minden alkalommal végzett tudományos munkát, ezért egy egyetem támogatta. Másrészt az úton film készült, ezért támogatta őket egy filmstúdió. Másokat szponzorálnak, megint mások spórolnak.
2009. szept. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma beszéltem erről egy amerikai pasassal. Ő kamionsofőr és miután összespórolt valamennyi pénzt néhány hónapot utazgatássl tölt. Pl most keleteurópát tűzte ki célul és a legnagyobb költsége a repülőjegy volt, mivel az országok között vonattal utazgat olcsón és egyszerű boltban vásárol, olcsó hostelekben lakik... Igazából ha utánaszámolsz megoldható, ha valakinek ez az álma..
2009. szept. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!