Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudna-e valaki segíteni, hogy...

Tudna-e valaki segíteni, hogy mit kell tudjak ahhoz, hogy felvegyenek utazásszervezői céghez dolgozni?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne, hogy utazásszervezői értékesítő illetve tanácsadó állásra milyen végzettségekkel és ismeretekkel kell rendelkezzem?

Eddig más munkaterületen dolgoztam, de szeretnék végre turizmussal foglalkozni. Kettő darab egy éves idegenforgalmi OKJ-s végzettségem van és gimnáziumi érettségim.

Több helyre láttam, hogy szakirányú felsőfokú végzettséget kérnek. Ez idegenforgalmi területet érintő diplomát vagy két éves OKJ-s képzést jelent vajon?

Illetve volt, ahol repjegyértékesítői tapasztalatot is kértek, amihez, ha minden igaz, kell IATA vizsga. Évekig IATA kódokat használtam, de vizsgám nincs belőle sajnos, és nem is tudom, hogyan jelentkezhetnék egy ilyen képzésre.

Illetve mennyire releváns, hogy mindenhova 3 év szakmai tapasztalatot kérnek?

Nekem nincs sajnos szakmai tapasztalatom, de ahogy elnézem, így nem is nagyon tudok szerezni...



2013. márc. 17. 20:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!