Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki mennyit hallott vagy tud a...

Ki mennyit hallott vagy tud a 6-os villamoson történő lopásokról? Van a villamoson kamera? A blaháig mentem. Ott vajon van?

Figyelt kérdés

Ujabban ez a zsebtopvajok kedvence. Nekem tegnap este fél 10kor elemelte valami utolso senkiházi retkes tetves mocsadék a tárcám. Hozzáteszem kb 2e ft volt benne amit lesz.rok

csak az irataim

azokat amig ujra csináltatom

:(

Hogy vágnák le a kezèt ennek a tetünek


2013. márc. 23. 02:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem újabban van, mindig is a 4-6 villamos volt a legnépszerűbb ilyen szempontból. Éjjel-nappal tömeg, lépni se lehet a sok embertől, kapaszkodnod se kell, mert úgyse tudsz elesni, nyomnak össze a többiek. Fényes nappal is simán ki tudják venni az értékeket a táskádból ilyen körülmények között.
2013. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 reptoid ***** válasza:

Hozzám valamelyik nap jött oda egy néni panaszkodva, hogy 4-5 cigány körülvette (pedig már este volt, nem volt tömeg), aztán hozzányomultak, mintha nem lenne hely. Mikor leszállt, akkor látta, hogy egy késsel kivágták a táskáját, kiemelték a tárcáját.


A fura az volt, hogy annyira nem volt feldúlt, mintha nem először történt volna vele ilyen :/

2013. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont a zsebembe volt valakinek a keze, mikor észrevettem. A telefonom volt ott. Nagy patáliát csináltam, de csak bámult mindenki, aztán a fickó elkezdett románul (?) kiabálni, fellökött egy vénasszonyt majd leszállt. Körbe nagy közönyös arcok.

Barátnőmnek egy hajléktalan tépte ki a kezéből a telefont a megállóban, miközben a lány beszélt rajta. Senki sem segített. Ezek a Combinón illetve annak megállójában történtek,de szerintem egy tömött buszon is simán megesnek.

2013. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és nincs kamera, ha van is nem rögzít.
2013. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bassszd meg

de en nem hagyom annyiban

akkor is megtalalom azt a genetikai hulladekot ami kart okozottt nekem es megoletem

mert ezert megdoglik

2013. márc. 23. 22:08
 6/8 anonim válasza:

Én pont ezért nem tartok a zsebemben semmit a táskámat meg mindig magamhoz ölelem.

Nyugodtan nem lehet utazni, mert máris megvan a baj...

Ja és telefonálni se szoktam.

2013. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

csak vigyázz, nehogy visszaéljenek a személyiségeddel.

Remélem bejelentetted :/

2013. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Legközelebb szerezz be okmánytartót és soha ne tartsd a pénztárcádba az okmányaidat. A tolvajok a pénztárcára mennek, nem az okmányokra.

Nekem ezért van pénztárcám és okmánytartóm a táskám 2 különböző pontjába.

2013. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!