Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Las Vegas-i kaszinók? FONTOS!

Las Vegas-i kaszinók? FONTOS!

Figyelt kérdés

Átnéztem rengeteg oldalt, de sehol nem találtam értelmes leírást, vagy pedig nem magyar nyelvű volt. (Méretek, érdekességek...)

A következő kaszinókról kellene egyenként néhány (6-7) mondat:

-Mandalay Bay

-Luxor

-Excalibur

-Tropicana

-New York-New York

-MGM Grand

-Monte Carlo

-Paris

-Caesar's Palace

-Mirage

-Treasure Island

-Venetion

-Wynn


Akit érdekel a dolog, vagy lenne ideje utánanézni, lefordítani nekem pár mondatot, annak nagyon megköszönném! Fontos.



2013. márc. 28. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam egyik másik kaszinóban ezek közül.


Ha a szálloda honlapjára felmész, vagy talán mégegyszerűbb, ha booking.com on keresel rájuk, akkor ott irják, hogy hány nm kaszinó van bennük. Mi a Stratosphere ben laktunk, ami csak 3 csillagos, de valami 7000 nm kaszinó volt ott is. A New york new york elott van egy fasza hullamvasut, azt erdemes kiprobalni.

Mirage: g.ci szép, pálmaházba lépsz be amikor a kaszinó felé mész.

Paris, Caesars palace, Venetian nagyon jó mindegyik, kb ugyan az, csak mas tematikara epulve.

2013. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs de 13 kaszinorol 6-7 mondatot senki nem fog neked ide leirni. Ezt neked kell vegig seggelned.


hasznald a guglit, majd gugli forditot, ha csak kulfoldi oldalakat talalsz

2013. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Monte Carlo a tuti!Nekem az a legszebb,legjobb :)
2013. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!