Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha lenne olyan félmillió...

Ha lenne olyan félmillió forintotok amit utazásra szántok, akkor hova utaznátok párotokkal? Ahol nem csak egy strand van?

Figyelt kérdés

Fiatal pár, szeret túrázni, felfedezni, kalandozni, letérni a turistaösvényről, és mindent magának megszervezni. Lánynak fontos a tenger és a búvárkodási lehetőség, fiúnak egy kis aktívabb élet, ne csak tengerparton döglődés.

Büdzsé kb. 500e, de max 1 millió forint. Olyan jó 2-3 hétre.


Tudtok ajánlani egy jó helyet?


(Ahol már voltunk az Thaiföld, Bali, és egy kicsit a környéket bejártuk)


2013. márc. 31. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
1 milliobol csinalhattok egy florida keys turat, de felhivom a figyelmet arra, hogy egyiptomban sokkal szebb koralltenger van, mint floridaban.
2013. ápr. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Montenegró.

Sokkal olcsóbb mint Horvátország, nem annyira van fullon turistával és gyönyörű. Van tenger, sok strand, hegyek és a helyiek jó fejek. Ennyi pénzből királyok vagytok ott.

2013. ápr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 1 millioig nézzük akkor Jamaikát tudom ajánlani.

Ez pont mindennek megfelel.

Mi 4éve voltunk, de szuper volt.

Habár a tenger nem maldívi (ott is voltunk és az ottani tenger alatti világot még nem láttuk máshol).

De gyönyörü tenger, buvár turákat is csinálnak, de ahotelek körül is szuperül lehet snorchelezni.

Bulit szinte minden nagy hoitel csinál, a mienknek külön discoja volt, és egésznap Reggae szolt mindenhol. este a hotelben szuper programok, táncos, vetélkedös, szinházi stb... Ezek mind mind ingyenesek a hotelek nagyrésze csak all inclusivvel csinálja. Koktélok szuperek.


Aztán rengeteg látnivaló van az aprócska szigeten. van öseredeje, krokodilos folyója, rengeteg vízesés amin fellehet mászni, vagy ugrálni a vízesésekben. Vannak csepköbarlangok és ezer dolog túristáknak.

Autóbérlés és sok külön szervezett út is van.

Elég biztonságos is egyedül felfedezni, és pl csapvíze a világ 3-ik legjobb minöségi csapvize...


Mikor még gyerektelenek voltunk akkor voltunk 2 hetet, de valami olyat kerestünk mint ti, és teli tálálat volt.


Amiért jamaikát még választottuk, mert nem a legszegényebb országok között van. Van rengeteg szép ország, csak éppen olyan óriási a szegénység, hogy nem nekem való.

2013. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én Cancúnt ajánlom ott meseszép búvárhely van és minden más is csodálatos. Ha a búvárkodásra mentek nagyon akkor Izland.Az egyetlen hely az egész világon, ahol két kontinens között lehet úszni a Silfra hasadék, az izlandi Thingvellier Nemzeti Park közelében, ahol az észak-amerikai és eurázsiai tektonikus lemezek találkoznak.:)
2013. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Azt elfelejtettem írni, hogy KeyWest és Miami környék már megvolt, de annyira nem jött be mint Ázsia. De a Keys az tényleg csodaszép.


Montenegro jó ötlet, fel is vetem asszonykának.


jamaica és izland tervben lesz valamikor, csak kicsit drágállom. De mindenképpen lenne környéke, mexikó vagy kuba. Oda viszont kell az egy millió.


Izland csak azért nem tetszik a sok beszámoló után, mert kevés dolgot lehet csinálni és drága. Emiatt filózunk sokat rajta.

2013. ápr. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!