Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék cserediák?

Hogyan lehetnék cserediák?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék cserediák lenni, mindegy hova, csak ne kerüljön sokba. Most 15 éves vagyok angolom elég jó, franciául idén kezdtem. Én olyan max 3 hónapra gondoltam, de tényleg szinte minden mindegy, csak mehessek. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném :)
2009. szept. 21. 18:50
 1/6 anonim válasza:
92%
Bejelentkezel külföldi iskoláknál, de én szerintem csak egy évre éri meg kimenni, úgy tudod elsajátítani legjobban a nyelvet elég szép felsőfokú szinten csak hát ez 1 millió forint körül van. Ha három hónapra akarnál kimenni az csak buli lenne tanulás szempontjából nem tudom megérné e.
2009. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

vannak erre szervezetek , akik kifejezetten ezzel foglalkoznak, éppen most osztották szét köztünk a 2010-2011-es tanév lehetőségeit egy újsgába foglalva, de a neten is fent vannak, nézd meg:

www.into-exchange.com

Tehát van bp-i irodájuk természeten, én is legtöbb évben fogadok diákot akárhonnan, eg ynagyon jó buli

egy gimis tanár

2009. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nincs valaki ismerősöd kint? Engem egy kedves barátnőm kért meg,hogy 1 évre fogadjam be a lányát,hogy itt kint Angliában tudjon tanulni..Mivel a leányzó alapból egy nagyon kedves lány nem esett nehezemre igent mondani..Mi a szállást biztosítottuk neki(külön szobája volt,mert 3 szobás lakást bérelünk),csak egy kevés kajapénzt kértünk el,és a lány szülei állták a többit.Ruha,szórakozás stb...

1 év alatt elérte azt,hogy elment,és külön itt kint letette a nyelvvizsgát sikeresen...

Talán valami ilyesmit te is megtehetnéd.Így olcsóbb,és könnyebb kijutni..Ha van rokonod még jobb,akkor legalább nem ismeretlenekhez mész..

2009. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%

Ilyesmibe én is benne lennék! Ha külföldön laknék befogadnálak! :)

Ha sikerült valamit intézned lécci írj hogy mit és hogyan! THX

2009. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
89%
2009. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
80%

WWW.YFU.HU

Egy szuper év külföldön, mindenképp érdemes kipróbálni!

YFU-Hungary

2009. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!