Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy szerettek utazni? Egyedül...

Hogy szerettek utazni? Egyedül vagy irodával? Miért? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 16. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Is-is. Nyaraláshoz sokszor jobbak az utazási irodák csomagajánlatai. Kalandosabb úthoz meg az egyéni szervezés a jobb megoldás. Repülőjegyet szinte bárhová tudsz foglalni otthonról, no meg szállást is, de előfordulhat hogy irodában csomagban olcsóbban jössz ki.
2013. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp egyedül!

Böngészek a neten, és lecsapok a legjobb ajánlatokra. Így lett nemrég Madrid-Barcelona vonatjegyem 25 euróért, 125 helyett... Csak oda kell figyelni.

Ja, meg hostelekbe járok, azt iroda nem is tud adni.


Amúgy is szeretek egyedül utazni, egy főre nagyon olcsón ki tudok hozni mindent.

2013. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyedül. Minden meg lehet tervezni a neten. Azt kapom amit én magam fizetem be. Nem kell csoportos túrákon, látogatásokon részt vennem.. De ami a legfontosabb, rengeteg pénzt spórolok meg ha én intézek mindent..
2013. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajat szervezesben. Sokkal kozelebb kerulok az adott orszag valodi kepehez ha nem egy elore foglalt repter-szallo-csoportos varosnezes szerepel a tervben.

utoljara is ugy mentunk hogy csak a repjegy volt elore foglalva es ott helyben szaltunk meg joval olcsobban helyiek altal kiadott (gyonyoru es felszerelt) szobaban. Nagyon kedves emberekkel ismerkedtunk igy meg es ok sokkal jobban tudjak a helyeket amiket erdemes megnezni.

2013. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyénileg. Sokkal olcsóbb.
2013. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az iroda általában nem fér fel a buszra, szóval azt otthon szoktam hagyni.
2013. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!