Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A sátorozásnak milyen rossz...

A sátorozásnak milyen rossz és jó oldalait tudtok mondani?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Eső, hideg, felállítással nyűg, mindenhova cipelni kell magaddal, ha tovább mész, kényelmetlen.


Jó? Hát, mondjuk meleg nyári napokon 1-2 éjszakára érdekes lehet egy többnapos túrán, de azért nekem nem kívánkozik bokor mögé szarni

2013. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban szerettem, a szüleimmel, rokonokkal voltunk, akkor még tetszett.

Annyi előnye van, hogy nem kell szállásért fizetni.

Most már, felnőtt fejjel semmiképp nem választanám: kényelmetlen: mindenféle ízeltlábú bejön, be kell öltözni, szűkös, felállítani a sátrat, lebontani...

A kempingezni sem szeretnék.

Ha már nyaralni, kikapcsolódni megyek valahová, akkor legyen némi kényelem, egy szálláshely, akár faház, panzió, vagy apartman, ha már szállodára esetleg nem is futja. Ágy, zuhanyzó, normál körülmények, az élményekben gazdag napok végére.

2013. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg ahogy az előző írta: WC-t bokor helyett!:-)
2013. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó:

Amikor felültem a bringára egy sátorral meg némi egyéb cuccal akkor arra mentem ahova csak akartam. Ha találtam épp útba eső kempinget úgy is jó volt, ha nem találtam akkor felvertem bárhol és máris tudtam aludni valahol.

Én ilyen minden nap máshol alvós, túrás mókára jónak tartom a sátrazást.


De arra, hogy egy-két hétig ugyanott nyaraljak benne, arra nekem nem jönne be, bár ezt az utóbbit még nem próbáltam. Annyi jó és olcsó szálláshely van, tuti inkább azt választanám, mint a sátrazást.

2013. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!