Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ryanair-rel utaznék kézipoggyá...

Ryanair-rel utaznék kézipoggyásszal, Vihetek fel benne dobozos hajfestéket, szendvicset, vizet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sosem festettem hajat, de ha az folyadék, akkor ha max. 100ml-es edényben van és újrazárható simitózáras zacsiba teszed akkor viheted.

Szendviccsel nem szokott gond lenni, viheted.

Víz: biztonságin max. 100ml-es edényben tudsz vizet átvinni. De van erre jobb megoldás: üres üveget korlátlanul át tudsz vinni. Szóval fogsz egy üres fél literes vagy akár 2 literes üveget és átviszed a biztonsági ellenőrzésen teljesen üres állapotban. Ha bejutottál, akkor a terminálban a mosdóban meg tudod tölteni és aztán felviheted a gépre. De persze bent is vannak boltok, ott is lehet venni italokat, vizet is, csak hát a mosdóban ingyen van, iható, én mindig így szoktam.


Ja az meg tök mindegy a kérdésed szempontjából, hogy Ryanair vagy Lufthansa vagy KLM. Ezek ugyanis biztonsági ellenőrzéses kérdések és ezeket ugyanott ellenőrzik az összes társaság utasának. Ami viszont társaság függő kérdés: hány csomag, mekkora méret és súly a megengedett. De hogy mi van a csomagban ahhoz nem sok köze van a társaságnak.

2013. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!