Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kolumbiába mennék ki, mik a...

Kolumbiába mennék ki, mik a teendőim? Nincs érvényes útlevelem, ez kb. mennyibe fog kerülni? Milyen oltások kellenek? Mennyire drága ország?

Figyelt kérdés

Kolumbiába megyek ki nyáron. OLvastam, hogy kell érvényes útlevél. Nekem viszont lejárt 2009-ben, mennyibe fog ez kerülni?


Illetve olvastam, hogy nincs kötelező oltás, csak ajánlott. Ezek közül melyiket adassam be magamnak?


Mennyire drága ország Kolumbia? Egyik ismerősünk(távolabbi rokon) él ott, a családom nem jönne csak én mennék. 20 éves lány vagyok. Kb. 6 hét lenne.


2013. ápr. 26. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
útlevél, oltást egy google keresés megmondja neked. árszínvonal a hétköznapi dolgokban a magyarnak kb. fele/ 2/3-a, a bulizásban, ruhaboltokban a felkapott helyeken simán pesti árak. nyilván attól függ, hogy valami kisvárosba, vagy Bogotá/Medellín belvárosába mész-e.
2013. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Útlevél árak:


[link]


Hová utazol, mit fogsz csinálni, pl. csak a fővárosban maradsz vagy vidékre mész?

Hepatitisz oltást beadatnék, sárgaláz ellen én oltattam amikor Peruba mentem, de lehet, hogy fölöslegesen...

2013. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!