Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Oszkár Telekocsi rendszeren...

Oszkár Telekocsi rendszeren keresztül utazott már valaki?

Figyelt kérdés
Ha esetleg ismered : fel van tüntetve hogy az illető honnan-hova szállítana,de a visszaútról nincs szó.Ezt külön meg kell beszélni a vezetővel,hogy tervez-e visszautat ?
2013. ápr. 28. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokszor, semmi gond, nagyon jól működik. Vannak jobb és rosszabb sofőrök, van, amikor jobb vagy rosszabb a társaság, de egyébként nagyon korrekt a dolog. Olyan hogy visszaút, nincs az oszkar.com-on, az két külön útként értelmezendő - két külön útként foglalhatsz rá.
2013. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,most már értem :) Egész jó ötlet az egész,így külföldre is könnyebben kijut az ember,lehet majd kipróbálom :)
2013. ápr. 28. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra is készülj, hogy az utolsó pillanatban módosulhat minden. Párom Németországban dolgozik, a kocsi lerobbanása miatt már kétszer akadt el- egyszer az Osztrák határnál, egyszer pedig már induláskor gond volt. És ilyenkor természetesen nincs cserekocsi, oldd meg úgy, ahogy tudod...:/
2013. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

A visszaútra úgyanúgy rá tudsz keresni, mint az odaútra. Lehet hogy ugyanaz a sofőr nem megy, de más igen, a több, mint 100000 ajánlatból nagy eséllyel találsz autóst, aki elvisz. Általában gyorsabb, olcsóbb mint a tömegközlekedés, és megbeszélés alapján nagyon sokszor házhoz is visz a sofőr.


Negatív tapasztalat persze lehet egy-egy sofőrrel kapcsolatban, de erről előre informálódhatsz a sofőr profillapján még a helyfoglalást megelőzően!


Sok sikert az útitárskereséshez! :)

2013. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nekem csak egy utam volt eddig, de az utasaim megdicsértek (persze háztól házig vittem őket). Amúgy azért (is) tetszik ez a rendszer, mert így mindenki jól jár: a sofőr is, mert olcsóbb így az útja, ha visz valakit, és az utas is, mert olcsóbb, mint busszal/vonattal, és valszeg gyorsabb, kényelmesebb is. A külföldi út már rizikós, oda ritkábban mennek oszkáros kocsik, és tényleg közbejöhet bármi...
2013. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Többnyire teljesen problémamentesen működik a dolog. Mindenki csak jól jár vele, a sofőr megtakarít némi üzemanyagköltséget, az utas olcsón utazik.


Azokon az útvonalakon, ahol nagyon jól szervezett vonatközlekedés van, ott sokszor jobb a vonat, mert jobban védve vagy a váratlan helyzetek ellen. Az Oszkar.com rendszerén vannak értékelések, abból a rendszeres Oszkar felhasználókról lehet látni, hogy ki milyen sofőr ill. utas. Már használtam a rendszert háromszor vagy négyszer és soha nem volt semmi gond.

2013. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!